Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były rektor zwyzywał sekretarkę? UMCS bada sprawę

Utworzony przez Barbara Ubryk, 27 września 2014 r. o 08:19 Powrót do artykułu
Niezwykle niski poziom niektórych wykładowców na wydziale prawa i adm.UMCSu zawsze budził zażenowanie i wstyd.Większośc absolwentów to nieuki i kauzyperdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ee tam ale Ci najbardziej chamscy na tej uczelni to  jednocześnie jedni z największych fachowców w swoich dziedzinach. Chamami może i są ale oleju w głowie że nie mają też nie można powiedzieć i po latach ma się do nich autentyczny respekt (vide pewien prof. z 1 roku prawa)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś mnie to nie dziwi, nigdy nie zachowywał się jak zrównoważony człowiek. Na zajęciach też wybuchał i gadał od rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co opisują gazety, co mówią studenci, to pan Mojak zachowuje się jak niezrównoważona osoba. Od dawna tak było = wiem z własnego doświadczenia, ale ostatnio to już po prostu chorobowy stan chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za brednie wypisują Pan Ryszard był moim promotorem był oaza spokoju nigdy nie mogliśmy mu nic zarzucić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...