Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak a kobieta zwróci mu za naprawę samochodu bo dlaczego tam się zatrzymała. bez słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak nadal są równi i równiejsi. Przykre:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mon napisał:
Jednak nadal są równi i równiejsi. Przykre:(
A no niestety.Jak by na miejscu pana prokuratora był zwykły kierowca,sprawa była by załatwiona raz-dwa:nie dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i z głowy.Grzywna,może nawet zakaz kierowania samochodami.Tu-nieznaczny błąd w sztuce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie tak ja wam powiem jak bo inaczej nie można...K...a k...ie łba nie urwie!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie na co my jeszcze czekamy!!! Kosy na sztorc i na ulicę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sąd miał pomroczność jasną. Tak w żywe, oczy wciska kit motłochowi. Samosądów bedzie pewnie więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie państwo i rząd, takie i sądy (kolesiowskie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
państwo kolesiów, nie dobrze mi się robi jak patrze na te bydlo w białych kołnierzykach. Myślą ze są lepsi bo za komuny byli już ustawieni a teraz to po prostu trwa czerwona swołocz i tyle, urban rozjechał łebka zrobili z małolata pijaka , a urban niby jechał 40 km/h jechałem za nim i widzaiłem szkody w beemce on jechał ale 140 minimum, światłości pomroczne i inne bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniał jeszcze sąd ukarać kobietę, że zarysowała lakier w samochodzie pana PrOkuratora, tfu, z taką sprawiedliwością, miala byc ślepa, ale coś jej opaska się zsunęła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym słowem banda. Kiedyś powiedział mi stary i doświadczony sędzia. Nie ma sprawiedlowości jest tylko sąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobita w sądzie powinna przepraszać że wlazła w drogę PANU PROKURATORRROWI!!! chore państwo dziadoska polskabe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko syndrom "pomroczności jasnej" odbił się czkawką w lubelskiej Temidzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAWINIŁ WYŁĄCZNIE SAMOCHÓD I ZŁA POGODA?-SWOJEGO CZASU WYJEŻDŻAŁEM Z PODPORZĄDKOWANEJ ULICY,KTÓREJ WLOT DO UPRZYWILIOWANEJ JEST POCHYLONY POD DUŻYM KĄTEM.NIE POMÓGŁ ABS ,NIE POMOGŁY NOWE OPONY I ZNIKOMA PRĘDKOŚĆ. NA DOJEŹDZIE,SAMOCHÓD ZSUNĄŁ SIĘ PO ROZJEŻDŻONYM ŚNIEGU,W WYNIKU CZEGO DOPROWADZIŁEM DO DOŚĆ POWAŻNEJ W SKUTKACH KOLIZJI.NIE POMOGŁY TŁUMACZENIA,PONIOSŁEM OGROMNE KOSZTY WYNIKŁE Z SAMEJ KOLIZJI,JAK I TE ZASĄDZONE. DZISIAJ WIEM DLACZEGO-PONIEWAŻ NIE KSZTAŁCIŁEM SIĘ W ODPOWIEDNIM KIERUNKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpłatne i niezobowiązujące porady praktyczne z zakresu przepisów prawa, uzyskania pomocy finansowej, możliwości samodzielnego dochodzenia odszkodowania, wyboru wiarygodnego pełnomocnika, itp., dla poszkodowanych i pokrzywdzonych oraz ich rodzin w wyniku wypadku: komunikacyjnego, w rolnictwie, potrącenia lub innych zdarzeń losowych. Nie bądź obojętny, poinformuj poszkodowanych o możliwości uzyskania bezpłatnej pomocy i porady. Dyżurny przedstawiciel udziela porad pod nr tel. 607-931 010 lub e-mail: sukurs11@wp.pl EUROPEJSKIE STOWARZYSZENIE POMOCY POSZKODOWANYM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...