Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Carrefour nie chce płacić za uszkodzony samochód

Utworzony przez abc, 2 sierpnia 2011 r. o 17:54 Powrót do artykułu
Popieram, nic się nie stanie jak taka wielka sieciówka zwróci za naprawę, przeprosi i zrobi coś ze szlabanem. A tej sieci to osobiście jako jedynej nie toleruje, mam z nią same złe doświadczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój prawnik wróci jak to pieknie brzmi ty goścuiu to masz prawnika jak ja trampk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie sieci handlowe za darmo nie płacąc podatków dla miasta robią sobie co chcą - kto taki był mądry żeby na coś takiego się zgodzić????? wracając do artykułu, niech płacą i to słono, bo wyzyskują jak nie pracowników to firmy z nimi współpracujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawnik napisał:
mój prawnik wróci jak to pieknie brzmi ty goścuiu to masz prawnika jak ja trampk
moze i ma... adwokata dzieki ktoremu jeszcze nie poszedl na te zasadzone 5 lat do ciupy powinni kase zwrocic, zeby jakos wygladac...
Ostatnio edytowany 2 sierpnia 2011 r. o 19:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
moze i ma... adwokata dzieki ktoremu jeszcze nie poszedl na te zasadzone 5 lat do ciupy powinni kase zwrocic, zeby jakos wygladac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...mam pomysł na dyrektorkow wszelkiej masci firm, majacych swoje oddzialy w polsce.proponuje wysylac na adresy central za granica linki do artykulow w gazetach o dokonaniach naszych cudownych na wszystkim oszczedzajacych dyrektorkow, prezesow itp. Istnieje tam cos takiego jak wizerunek firmy i gwarantuje, ze po przeczytaniu tych artykulow przez dział PR, odpowiednie kroki zostana podjete
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ma prawnika ,to może i ma auto casco.niech zgłosi do swojej firmy i dołoży protokół a firma szybko od nich wyciągnie zwrot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie obowiązuje tu przepis, ze brak odpowiedzi w ciągu 30 dni oznacza uznanie roszczeń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu remontować? Francuską padlinę? Ma zawczasu prawnika więc gościu kuma o co kaman
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam jestem kasjerem który miał akurat zmiane na tej budce nie moge sie skontaktować z tym panem którego szlaban uderzył właśnie po tej sytuacji mnie zwolnili pamiętam to dokładnie wróciłem z przerwy i to był mój pierwszy klient po przerwie i szlaban zwariował uderzał w ten samochód kilka razy. Panie ze srebrnego Renault o numerach na końcu 09R jak dobrze pamiętam benzyna/gaz prosze o kontakt 505-873-790 Pozdrawiam kasjer w dziale stacja paliw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAKT: Szlabany na stacjach przy Carrefour to jakaś pomyłka. Nie mają jakichkolwiek czujników, że pod nimi jest pojazd, i zamykają się na czas. Jak wydarzy się jakaś sytuacja, że samochód musi się zatrzymać, to jak nic, może liczyć na uderzenie szlabanu, jeśli pracownik czegoś nie naciśnie (o ile jest taka opcja). Zbadajcie to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest jak się chce zaoszczędzić parę groszy na litrze i tankuje się na takich dziwnych stacjach gdzie szlaban nap**** po samochodzie. Ciekawe czy jakość paliwa jest wprost proporcjonalna do jakości obsługi klienta i jakości szlabanów. Ten sklep ma racje, to jest zaniedbanie klienta bo nie potrzebnie tam wjeżdżałeś, mało to masz stacji bez szlabanów ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie poddawaj się, niech dziady płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety dziady nie placa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po chorobę ten szlaban? Nie wystarczył by monitoring? No to wobec tej sytuacji tego CPNu w Carrefour nie odwiedzę-a planowałem kilka razy tam zatankować(dodam,że leję prawie pełny bak-około 45l) i zobaczyć jak auto będzie się zachowywać na tej ropie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogratulować kolejnemu dziennikarzowi DW wspaniałej pisowni. Szkoda tylko, że inni uczą się od takich analfabetów. Nie pisze się "tylnia część" "tylko tylna część". Nawet autokorekta forum Dziennika podkreśla błąd. Nie mam pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAMIĘTAJCIE !!! NIE TYLKO DO KOLIZJI ALE DO I TAKICH RZECZY WZYWAĆ POLICJĘ. ZROBIĄ DOKUMENT USTALA ŚWIADKÓW PRZEBIEG I DO SĄDU Z POWÓDZTWA CYWILNEGO MACIE DOKUMENTY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorze i osobo zatwierdzająca- wstydźcie się!!! "TYLNIA część auta"? To chyba jakiś żart... Prponuję wakacyjne kursy języka polskiego, może coś z tego jeszcze wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorze i osobo zatwierdzająca- wstydźcie się!!! "TYLNIA część auta"? To chyba jakiś żart... Proponuję wakacyjne kursy językowe, może coś z tego jeszcze wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...