Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Casting do filmu reklamującego Lublin

Utworzony przez obywatel, 4 marca 2010 r. o 20:01 Powrót do artykułu
Ja siem pytam na co komu jakies kastingi? Palikot bedzie reklamowal wibratory na tle zywej kozy a glosu uzyczy krasomowca Podkanski ktory w kilku jenzykah powie calemu swiatu jak piekny jest Lublin........... wezmie sie jeszce kogos z PSL-u lub Samoobrony bo oni najpiekniej mowia po polsku i reklama gotowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję presyDENTA prof.hab.doc.mgr.inż wasilewskiego ściskającego dłoń Alberta Ainsztaina nastepnie poklepującego się z burmistrzem NY niejakim Rudolfem .... Julianim - a w tle transparaent: RÓWNY między RÓWNYMI - on tworzy miejsca pracy i świetlaną przyszłość Lublina!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jaki cel ma ta reklama i komu ma sluzyc ,a przede wszytkim do kogo jest adresowana ?nie wiem ,czy miejscy urzednicy zdaja sobie sprawe z tego,ze podejmujac takie wyzwanie i taka inwestycje nalezy liczyc sie z fiskiem kampani jesli jest ona zle przygotowana i nie przemyslana,powinna uwzgledniac wiele aspektow oraz czynnikow,ktorymi decyduja o powodzeniu.podstawowe pytanie ,czy lublin jest przygotowany na taka reklame,czy jej potrzebuje i jakie kozysci ma przyniesc?sadze,ze nigdy sie nie dowiem i nikt z mieszkancow lublina nie pozna odpowiedzi na powyzsze pytania.pozostawiam je bez odpowiedzi,a dociekliwym dziennikarzom pod zastanowienie i probe odpowiedzenia na lamach dziennika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasting? Statysci? Dublerzy? Autorzy i decydenci grac glowne role powinni a nie pojawiac sie w tle jako "product placement". Glowne role powinne byc obsadzone przez tych ktorzy wydatki na spot przyklepali - no chyba, ze za granie w spocie beda tantiemy dla wylonionych w castingu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posc napisał:
nie wiem jaki cel ma ta reklama i komu ma sluzyc ,a przede wszytkim do kogo jest adresowana ?
Jak znam życie i "dyrektorka od markietingu" miasta, on nigdy nie wiedział co robić - on wcale nie ma żadnej koncepcji - co on w ogóle robi w tym "markitingu", toż to kupa darmozjadów na naszym garnuszku. Oj Panie Prezydencie - niech Pan zrobi z tym porządek, póki jeszcze cały ten "markieting" nie wepchnął Pana w poważne kłopoty. To nie jest czas na niekompetencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...