Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA w domu byłego urzędnika

Utworzony przez zdziwiony donald, 24 kwietnia 2008 r. o 13:15 Powrót do artykułu
Ale dlaczego aż 5 samochodów, chyba że to nadzwyczaj grozny bandyta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam dyrektora ,to bardzo porządny ,szanowany człowiek ,który pomaga ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK TO MOŻLIWE ŻEBY LUDZI KTÓRZY CAŁYM SERCEM WALCZĄ O INNYCH LUDZI TAK TRAKTOWAĆ TO JUŻ NIE MA U NAS OSÓB ,KTÓRYMI TAKIE ORGANY POWINNY SIĘ ZAJĄĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jednak sprawiedliwosc na tym swiecie, mam nadzieje ze ten zl.. czarodziej odpowie za wszystko!!! A juz myslalem ,ze nic pozytywnego nie moze sie wydarzyc w tym kiepskim miescie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem czy z SIM też Pan Bernecki odszedł sam? Ochroniarz pojechał z nim do domu po kwity i Pan Mirosław został wywalony na zbity pysk. Ciekawe dlaczrgo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam taką Radę Powiatu PO, gdzie Pani żona Pana Mirosława B, krzyczała z oburzeniem na kolegów z Platformy, że to oni wykopali z Urzędu jej męża, że nikt nie chciał walczyć o takiego wspaniałego faceta, fachowca itd. Wydzierała się najbardziej na Pana Marszałka Sobczaka. Z tego co wiem to właśnie Pan Marszałek wnioskował o odwołanie Pana B.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powiedzenia Myśle że ciała nie powinny opuszczać terenu szpitala bez zgody rodziny ktoś tu chyba popełnia jakiś błąd może zmiana w ustawie potrzebna?. W Holandii czy innych krajach EU ciała znajdują się w chłodniach szpitalnych a rodzina osoby zmarłej decyduje co dalej ma sie dziać ze zwłokami. A Styks dzięki temu ma pierwszy kontakt z klientem i myśle że to jest krzywdząca sytuacja dla innych firm pogrzebowych w Lublinie. Nic sie nie mówi nawet o sytuacji jaka była w siedzibie firmy Styks. Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kase. Pobili się o to kto ile będzie ubierał ciał ale lubelskie gazety widocznie boją sie pisać o firmie Styks. Dobrze że zakazali im budować krematorium na Majdanku bo takiej firmie gdzie prawdopodobnie funkcjonuje na układach nie należy sie takie pozwolenie z poważaniem lubelski prawnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wam nie wstyd tylko szukacie sensacji , to poprostu kolejna prowokacja . Znależli się wszyscy święci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
Pamietam taką Radę Powiatu PO, gdzie Pani żona Pana Mirosława B, krzyczała z oburzeniem na kolegów z Platformy, że to oni wykopali z Urzędu jej męża, że nikt nie chciał walczyć o takiego wspaniałego faceta, fachowca itd. Wydzierała się najbardziej na Pana Marszałka Sobczaka. Z tego co wiem to właśnie Pan Marszałek wnioskował o odwołanie Pana B.
Ja też pamiętam tą Radę i jakoś sobie tego nie przypominam a oprócz tego to marszałek Sobczak nie miał nic do powiedzenia i z tego co wiem cały czas portkami trzęsie. A żonę pana M to proszę zostawić w spokoju , ta dziewczyna jest tak dzielna i ma taką postawę że przyglądać się i uczyć sugeruję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek napisał:
Ciekawy jestem czy z SIM też Pan Bernecki odszedł sam? Ochroniarz pojechał z nim do domu po kwity i Pan Mirosław został wywalony na zbity pysk. Ciekawe dlaczrgo?
Wiesz przyjemniaku żebyś ty jeszcze prawdę pisał, najpierw sprawdź a potem pisz, aniele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby mirosław był dyr departamentu transportu to bym sie nawet nie zdziwił ale tak to nie wiem o co tam może chodzić a tak a propos transportu rozwiązali departament kwity poginęły winnych nie ma ale do cholery ktoś brał te pieniądze od firm przewozowych dziwię się bezradności organów ścigania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
T. napisał:
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powiedzenia Myśle że ciała nie powinny opuszczać terenu szpitala bez zgody rodziny ktoś tu chyba popełnia jakiś błąd może zmiana w ustawie potrzebna?. W Holandii czy innych krajach EU ciała znajdują się w chłodniach szpitalnych a rodzina osoby zmarłej decyduje co dalej ma sie dziać ze zwłokami. A Styks dzięki temu ma pierwszy kontakt z klientem i myśle że to jest krzywdząca sytuacja dla innych firm pogrzebowych w Lublinie. Nic sie nie mówi nawet o sytuacji jaka była w siedzibie firmy Styks. Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kase. Pobili się o to kto ile będzie ubierał ciał ale lubelskie gazety widocznie boją sie pisać o firmie Styks. Dobrze że zakazali im budować krematorium na Majdanku bo takiej firmie gdzie prawdopodobnie funkcjonuje na układach nie należy sie takie pozwolenie z poważaniem lubelski prawnik.
Witam i proszę o kontakt: panas@dziennikwschodni.pl lub 697 770 373 Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafał panas napisał:
Witam i proszę o kontakt: panas@dziennikwschodni.pl lub 697 770 373 Pozdrawiam
No cóż, mały donosik... Bez dowodów, bez świadków. Do tej pory "prawnik" niczego nie widział, nie wiedział! Nagle teraz olśnienie! Obaj z red. Panasem tropić będą "układ". Panie Panas! Rozczaruje się pan srodze! Nie będzie sensacji, nie będzie premii - co najwyżej parę groszy za wierszówkę. "Prawnikowi" przypominam zaś o konieczności udowodnienia winy i zasadzie domniemania niewinności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
T. napisał:
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powiedzenia Myśle że ciała nie powinny opuszczać terenu szpitala bez zgody rodziny ktoś tu chyba popełnia jakiś błąd może zmiana w ustawie potrzebna?. W Holandii czy innych krajach EU ciała znajdują się w chłodniach szpitalnych a rodzina osoby zmarłej decyduje co dalej ma sie dziać ze zwłokami. A Styks dzięki temu ma pierwszy kontakt z klientem i myśle że to jest krzywdząca sytuacja dla innych firm pogrzebowych w Lublinie. Nic sie nie mówi nawet o sytuacji jaka była w siedzibie firmy Styks. Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kase. Pobili się o to kto ile będzie ubierał ciał ale lubelskie gazety widocznie boją sie pisać o firmie Styks. Dobrze że zakazali im budować krematorium na Majdanku bo takiej firmie gdzie prawdopodobnie funkcjonuje na układach nie należy sie takie pozwolenie z poważaniem lubelski prawnik.
"Myślę", "coś mogło być", "słyszałem", "chyba", "prawdopodobnie" - to są "dowody" walczącego o praworządność "prawnika", któremu nie powierzyłbym za nic w świecie swej sprawy! To jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że red. Panas nie będzie miał pożytku z tego "źródła informacji". A swoją drogą - gdzie zapisane jest, że nie można własnej córce przepisać udziałów?! Jeśli, jak sugeruje prawnik z Bożej łaski, winna jest ustawa, to gdzie tu wina p. Sobczaka?! Kuriozalne jest też stwierdzenie: "Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kasę". A co, za darmo mają pracować?! Poza tym zawsze ciało zmarłego się ubiera, więc nie widzę w tym niczego niezwykłego! A może, "prawniku", klecąc swój donos rodem z magla, sam masz ochotę zastąpić Sobczaka na jego stanowisku? Jeśli tak, to niechybnie należysz do arbuzowej partii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...