Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA w Ratuszu

Utworzony przez l., 6 września 2007 r. o 20:01 Powrót do artykułu
Za ryj i do celi a nie konsultacje z prawnikami panie prezydencie. i przeswietlcie wszystkie gminy, przede wszystkim Głusk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy także do Kraśnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może jeszcze prześwietlcie wydzial arch. w łęcznej na pewno byłoby oczym pisać ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast szukać sensacji kto "bierze" a kto nie przydaloby sie raczej zadać bardzo ważne pytanie CZY JA JESTEM BEZ WINY? Czy aby napewno w Dzienniku Wschodnim pracują zupełnie "czyści" dziennikarze? Czy zawsze publikują prawdę? Czy nigdy nie sprzedali żadnego artykułu bądź też odstąpili od wydrukowania społecznie przydatnego artykułu ponieważ zostali dobrze opłaceni przez kogoś komu zależało na tym aby taki artykuł się nie ukazał? Jakoś trudno uwierzyć w taką cudowną niewinność. Czy aby napewno Dziennik Wschodni publikuje całą prawdę i tylko prawdę? Jakież to ironiczne...A tak swoją drogą nie znam Urzędu Skarbowego w Polsce w którym nie występuje zjawisko KORUPCJI, a Pan Zdunek zdaje się że jest naczelnikiem Urzędu Skarbowego w Łęcznej i niech zgadnę zapewne nigdy nie "przyspieszył" sprawy dla znajomego lub w zamian za "drobny" upominek. (Ups, a może zapytamy mieszkańców Łęcznej ?? Ktoś na tak wysokim stanowisku napewno nie wykonywał takich czynności - przecież mógł zlecić je podwładnym. )Jeśli już chcemy zacząć zmieniać Polskę na lepsze może lepiej zacząć od samej góry, która powinna dawać przykład.Może zaczęlibyśmy wyciągać jakieś wnioski - "lepiej zapobiegać niż leczyć" - więc zamiast wytykać się wzajemnie palcami może ludzie zaczęliby myśleć w drugą stronę. Łapówki nie są obowiązkowe, więc wystarczy powiedzieć "Nie, dziękuję, nie daję" i spokojnie czekać na swoją kolej. Natomiast Urzędy (miejskie, wojewódzkie) mogłyby pobierać specjalne dość wysokie opłaty za przyspieszony tryb załatwiania spraw i zebrane w ten sposób fundusze dołączyć do wypłat urzędników danego Urzędu (Miejskiego, Wojewódzkiego czy SKARBOWEGO).Bo tak naprawdę tzw. "łapówki" płaci się za sprawy przyspieszone, niemożliwe lub dodatkowe, więc może zamiast ścigać winnych lepiej wprowadzić oficjalny cennik.Np.: zwrot nadpłaty podatku dochodowego w terminie krótszym niż 3 miesiące - 2% kwoty nadpłaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast pomówień poprosimy o konkrety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do znudzonego:piszesz:Zamiast szukać sensacji kto "bierze" a kto nie przydałoby się raczej zadać bardzo ważne pytanie CZY JA JESTEM BEZ WINY? dalej są tylko pomówienia... A zastanowiłeś się ZNUDZONY czy TY jesteś bez winy? Sypiesz dobrymi radami jak z rękawa, ale czy też się nimi kierujesz??? A może to inni mają świecić przykładem bo TY jesteś już znudzony i tylko dobre rady się ostały?piszesz:Jeśli już chcemy zacząć zmieniać Polskę na lepsze może lepiej zacząć od samej góry, która powinna dawać przykład. Jak rozumiem nie należysz do "samej góry", a najprawdopodobniej leżysz na "samym dole" bo ciepełko i wygodnie... a przykład z góry będzie długo szedł, prawda? Będzie sporo czasu...piszesz:Może zaczęlibyśmy wyciągać jakieś wnioski - "lepiej zapobiegać niż leczyć"No pewno, że lepiej! Tylko czemu najpierw "znudzony" kopie i opluwa wszystko wokół (oprócz przyłapanego na gorącym uczynku) a potem komunałami rzuca...Za dużo "Gazety Wyborczej"!! Mam też niejasne wrażenie, że Pan "Znudzony" jest znudzony braniem łapówek pod stołem i wolałby to robić oficjalnie...A skąd mam takie przypuszczenia?Ano pisze:Łapówki nie są obowiązkowe, więc wystarczy powiedzieć "Nie, dziękuję, nie daję" i spokojnie czekać na swoją kolej."Znudzony" chyba nie wie, że łapówka to przestępstwo! A nie niezobowiązująca propozycja... jak on traktuje łapówki. Znudzony urzędnik, który specjalizuje się w popijaniu kawki i mówieniu "Nie ma!!", a jego znudzenie może przytłumić jedynie łapówka... W końcu na sam koniec wymyśla nowy podatek!!BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratuj się kto może.Wreszcie wzięli się za magistrat.To dopiero początek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...