Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA zatrzymało przedsiębiorcę z Lublina. Sprawa dotyczy wyłudzenia 29 mln zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 września 2019 r. o 10:00 Powrót do artykułu
Jak to jest możliwe? Pracuję na lubelskiej uczelni i takie kwoty w głowie mi się nie mieszczą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałam,że to będzie artykuł o Górkach Czechowskich. A tu zonk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest możliwe? Pracuję na lubelskiej uczelni i takie kwoty w głowie mi się nie mieszczą...
 Trzeba się było uczyć... Np. na przedsiębiorcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest możliwe? Pracuję na lubelskiej uczelni i takie kwoty w głowie mi się nie mieszczą...
Trzeba się było uczyć... Np. na przedsiębiorcę.
 do tego nie trzeba się uczyć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Schetyna powiedział że jak koalicja obywatelska wybrać wybory to zlikwidują CBA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pracujesz na uczelni jako np. konserwator to co się dziwisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i teraz będą narzekać na brak demokracji. Założą koszulki z napisem " konstytucja", wejdą na trybuny z hasłami o praworządności lub zapiszą się do jednej z partii totalnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwasty należy wyrywać, oby sprawiedliwie, a po ostatnich wyczynach w MS trudno mieć zaufanie do wymiaru sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konfiskata rozszerzona + przepadek mienia - NATYCHMIAST
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz czekamy na informację o zatrzymaniu szefa lubelskiej delegatury CBA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałam,że to będzie artykuł o Górkach Czechowskich. A tu zonk.
 Spokojnie. Dzisiejsze zatrzymanie szefa lubelskiej CBA jest sprawą rozwojową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to Pan na literę L..... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałam,że to będzie artykuł o Górkach Czechowskich. A tu zonk.
Spokojnie. Dzisiejsze zatrzymanie szefa lubelskiej CBA jest sprawą rozwojową.
Kiedy lubelscy deweloperzy, ich agenci wśród osób urzędowych i w gronie obrońców Górek Czechowskich (np. namawiający do bojkotu referendum), Niecna / Nocna Zmiana oraz inni niegodziwcy zaczną czarterować samoloty i "sp...rawdzać inne miejsca zamieszkania"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i teraz będą narzekać na brak demokracji. Założą koszulki z napisem " konstytucja", wejdą na trybuny z hasłami o praworządności lub zapiszą się do jednej z partii totalnych
Będą palić świeczki pod sądami i udawać demokratów, miłośników rządów prawa, strażników praworządności ... . Czy pierwsi na protestach tego rodzaju pojawią się wyznawcy deweloperskiej sekty???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ktoś dorwał syndyka. Nie znam bardziej złodziejskiej grupy zawodowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że to kamilek z tatusiem i a7 w piz... U
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będą aresztowania członków układu Radomskiego chronionych przez pierwszy sort centralnej władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...