Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Buhhh hahaha kak eta straszno i kak eta smieszno !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taak, ciekawe, jak będa łapać tych handlarzy. Za ucho, czy za krawat. Bo na razie, to handlarze są górą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na razie to widzę że policjant walczy z rurą od kibla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A NOZE TO ZBRODNICZE PANSTWO NISZCZACE OBYWATELI DA TYM LUDZIOM GODNA UCZCIWĄ PRACE A NIE FUNDUJE ROSNACE BEZROBOCIE ,GLOD I NEDZE ....NIE DAJ BOŻE WOJNY BO WATPIĘ ABY CI WSZYSCY GNĘBIENI I GLODNI STANELI W OBRONIE OJCZYZNY KTÓRA GORSZA JEST OD MACOCHY,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co celnicy będą robić jak złapią wszystkich przemytników? wylecą z pracy. tu jie chodzi o złapanie króliczka ale o gonienie go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemytnik to jeden (obok panienek) z najstarszych zawodów świata.Nie zlikwidowano tego w czasach kiedy ucinano ręce,nie ma szans w czasach zabrania kieszonkowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jakiś żart przed Bazarem na przejściu dla pieszych stoi banda dresiarzy marki odidos  proponujących papierosu zza wschodniej granicy,panowie celnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze niech jeszcze podadza godzine kontroli...Przeciez wiadomo gdzie trafia czesc dochodu i dlaczego nie czepiaja sie tych sprzedajacych papierosy. Kazdy kto przechodzi przy Tysiaclecia, Ruskiej wie jak latwo trafic na nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buuuuchaaachaaa. Ależ się ośmiałem. Wystarczy przyjść na ul. Ruską w Lublinie. Tam jest więcej handlujących papierosami z ukrainy niż kupujących. A pod halą "NOVA" to się przejść nie da. Z przodu hali stoi "szpaler"- papieroski, papieroski, z tyłu hali "gromada" i to samo. A co najciekawsze obok stoi radiowóz i udają, że nic się nie dzieje. O czym mowa. Jaka acja. Smiechu warte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby to były chociaż prawdziwe papierosy z Ukrainy...!   Ale to jakis nędzny, podrabiany syf, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz nawet smieszne nie jest. raz jeden chyba przed nową był nalot celnikow i akurat tego dnia nikogo z tłumu handlarzy tam nie było, oczywiście na drugi dzien pełny skład jak i następne 354 dni. Za takie coś w normalnym kraju dawno by glowy na stanowiskach poleciały. To istny cyrk i jaja sa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
och, jak ja lubię takie akcje na pokaz,handel papierosami kwitnie,jest praktycznie jawny,a my mamy się podniecać akcjami celników - śmiech na sali i poza nią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODPOWIADAM I WSKAZUJĘ!!!!! Targ Bronowice - przy ul. Krańcowej. Wysoki czarny tęgi od godz. 5.30 do godz. 17.00. Papierosy porozkładane w siatkach ukryte w pojemnikach -skrzynkach przy których aktualnie stoi. Wszystkie kieszenie kurtki wypchane także fajkami. Rejon: kioski między wejściami na targ od Krańcowej. Ciągle papieros w ręku. Razem z nim często sprzedaje tęgi, niższy w czapce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja dodam ze ten chłopak ma ksywę HENIEK(o ile mowa o tym samym)jezdzi złotym nissanem micra, razem z nim stoi EWKA z ul.Sokolej. Jakiś czas temu został zatrzymany z dużą iloscia kontrabandy i narkotyków, dwa dni pozniej z powrotem już stal na targu z uśmiechem na twarzy. Zaopatrują się u niego miedzy innymi pracownicy III komisariatu więc pewnie dlatego może sobie bezkarnie handlować. Mam nadzieję że pomogłam.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczy obniżyć haracz zwany akcyzą, vatem, i nie wiadomo czym tam jeszcze i nie trzeba będzie z nikim walczyć. Ale czy te bęcwały w "nie rządzie" to rozumieją ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdej wsi jest punkt zaopatrzenia w ruskie papierosy i ruską wódkę. Wszyscy to wiedzą poza policją i celnikami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten lamus z targu na Krancowej to KONFIDENT! pewnie psy przymykaja oko ze wzgledu na wspolprace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpowiadam w Chełmie na ul. Lwowskiej (przy dawnym PEWEX) handlują te same twarze od kilku lat i nikt im nic nie zrobił (4 mężczyzn i 1 kobieta ).Potrafią samyłymi dniami sprzedawać legalnie nie kryjąc się , bo w Lublinie to chociaż kryją się. W Chełmie przed nimi stoją duże siaty w krate wyładowane papierosami. Widzę to bo chodzę codziennie do pracy i z pracy i nie mogę się doczekać, kiedy ktoś się nimi zainteresuje.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę wszystkim społeczniakom , zesrajcie się na śpiąco dzisiejszej nocy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do beata i antyszlug, musicie mi koniecznie pokazać którzy to, może mają taniej niż ci u ktorych kupowałem wczesniej, ja  zaopatrywałem sie u takiej arabowatej grubej metr pięćdziesiąt w kapeluszu, ma stragan z ubraniami i u takiego chamowatego łysego wysokiego co ma stragan z ciastami, a i jest jeszcze taka sucha paskudna tuż przy wejściu od przystanku ale ceny mają okropne, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...