Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale to przecież podobno hulajnogi najbardziej przeszkadzają. O samochód się nikt nie potknie. Miasto chore na betonozę i samochodozę. Żuk lubi to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja słyszę słowo „ aktywista” to mą telepie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W opinii sułtana dewelorozwoju pieszo porusza się jeno plebs. Nawet po zakup chleba w sklepie odległym o 100 m od miejsca pracy w dobrym zwyczaju jest POdjechać pod same drzwi sklepu, parkując najlepiej na chodniku. Takie zachowanie świadczy o przynależności do szlachty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja słyszę słowo „ aktywista” to mą telepie.
 Mam podobnie, w szczególności gdy w kółko cytowane są te same nazwiska, zaprzyjaźnionych "aktywistów" mniej lub bardziej ale jednak związanych z Lubelskim Ruchem Miejskim. A co jest najlepsze? Najlepsze w tym wszystkim jest to, że redaktor Smaga który dziś przy pomocy aktywistów namawia do likwidowania miejsc parkingowych w centrum miasta, jutro naskrobie kolejny artykuł ale tym razem już o tym, że kierowcy narzekają na brak miejsc parkingowych w centrum. Sytuacja identyczna jak z koszeniem trawników - jak miejska trawa zostanie skoszona to po chwili artykuł, że to głupota w związku z suszą i zmianami klimatu a jak tylko przestaną kosić to zaraz artykuł o tym, że nie wszystkim się to podoba. Grunt to bezrefleksyjna krytyka wszystkiego co się dzieje w mieście, taka krytyka dla samej krytyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym tu mowa jak prezydent tego miasta sam parkuje na chodniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym tu mowa jak prezydent tego miasta sam parkuje na chodniku.
 "Kto z was jest bez grzechu niech pierwszy rzuci (...) kamieniem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...