Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Centrum Lublina przeszło ogromne zmiany. Deptak następny, co jeszcze w planach?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 listopada 2017 r. o 14:50 Powrót do artykułu
Kamienice się rozpadają,mnóstwo uliczek w centrum ma zniszczone nawierzchnie (chodniki) ogólnie poza krakowskim mamy totalny upadek ze śmierdzącymi bramami a tu kosmetyka za ciężkie miliony.Obecna władza już się nie opamięta,oby do wyborów!Nie jestem z PiS-u ,jestem człowiekiem który ma oczy i przede wszystkim zdrowy rozsądek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kamienice się rozpadają,mnóstwo uliczek w centrum ma zniszczone nawierzchnie (chodniki) ogólnie poza krakowskim mamy totalny upadek ze śmierdzącymi bramami a tu kosmetyka za ciężkie miliony.Obecna władza już się nie opamięta,oby do wyborów!Nie jestem z PiS-u ,jestem człowiekiem który ma oczy i przede wszystkim zdrowy rozsądek.
 Ale kamienice są chyba prywatne? Wytłumaczysz mi dlaczego niby miasto ma wydawać środki na ich odnowienie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że są to zmiany na gorsze. Wywala się miliony likwidując ulice, a komunikacja miejska ma przez to gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre zmiany! Oby tak dalej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kamienice się rozpadają,mnóstwo uliczek w centrum ma zniszczone nawierzchnie (chodniki) ogólnie poza krakowskim mamy totalny upadek ze śmierdzącymi bramami a tu kosmetyka za ciężkie miliony.Obecna władza już się nie opamięta,oby do wyborów!Nie jestem z PiS-u ,jestem człowiekiem który ma oczy i przede wszystkim zdrowy rozsądek.
 Rozpadają się prywatne kamienice, jaki to ma związek z budżetem miasta? he? Twój post to tani populizm, nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiany nie są na gorsze tylko na lepsze. Widać to choćby po liczbie osób jaka nagle zaczęła odwiedzać jeszcze do niedawna zupełnie wymarłe centrum. Jak widać po niektórych komentarzach, miłośników wsamraśnego Lublina wciąż nie brakuje. Wychodzą z założenia, że nic nie jest potrzebne, a wszystkie pieniądze z budżetu najlepiej rozdać ludziom, żeby sobie mogli kupić fajki i wódę, wtedy będzie super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kompleksowa rewitalizacja centrum miasta- dobrze, że prezydent się na nią zdecydował, brakowało takiego powiewu świeżości w takich miejscach jak np: plac Litewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokoloko napisał:
undefined napisał:
Kamienice się rozpadają,mnóstwo uliczek w centrum ma zniszczone nawierzchnie (chodniki) ogólnie poza krakowskim mamy totalny upadek ze śmierdzącymi bramami a tu kosmetyka za ciężkie miliony.Obecna władza już się nie opamięta,oby do wyborów!Nie jestem z PiS-u ,jestem człowiekiem który ma oczy i przede wszystkim zdrowy rozsądek.
Ale kamienice są chyba prywatne? Wytłumaczysz mi dlaczego niby miasto ma wydawać środki na ich odnowienie?
 Są też kamienice miasta.....I jest ich wcale niemało...Jakby Stare Miasto i Śródmieście było prywatne to nie byłoby tego co tam jest. Bo 80% mieszkańców nie wyrobiłaby na czynsz. Są takie i takie kamienice, stan miejskich kamienic pozostaiwa też wiele do życzenia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same sukcesy ekipy ratuszowej. A w kasie urzędu pusto. Przedsiębiorcy na czas nie otrzymują płatności za usługi i dostawy. Może o tym napiszecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejskie kamienice są przez nadzór budowlany dopuszczane do użytku. Nie są może w stanie idealnym, ale wciąż w o wiele lepszym niż te znajdujące się w rękach prywatnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malkontenci nie narzekać. Chyba, że tak bardzo tęsknicie za czasami Pruszkowskiego? Zero inwestycji, duże bezrobocie, marazm i stagnacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisiorki, wam to coś kiedyś pasowało? wy tylko potraficie narzekać, szczególnie wtedy jak nie stawiają pomniczków tylko remontują drogi albo place
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiany na WIELKI PLUS!!! Brawo Żuk i tak trzymać!!! Niech Lublin dalej pięknieje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kamienicami jest też często inny problem, wiele z nich ma nieokreślonych właścicieli, wielu wyjechało poza granice Polski i trudno stwierdzić po latach kim jest właściciel i gdzie go należy szukać. Nie tak dawno jedną z kamienic kupił radny i prawdopodobnie zostanie przekształcona na hotel po intensywnym remoncie. Jednak wiele się zmieniło w ciągu kilku lat, Stare Miasto z deptakiem i Śródmieściem zmieniło sie na lepsze. Jest wiele pracy warto zauważyć, że miasto i tak już zmieniło się na lepsze. Z mojej strony duże uznanie dla osób, które ciężko pracują by miasto było lepsze, ładniejsze, by turystom jak i miejscowym się tu podobało ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytując klasyków architektury można ująć to w refrenie jednej z piosenek Wojciecha Młynarskiego - "Co by tu jeszcze spieprzyc, Panowie? Co by tu jeszcze?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk nie próżnuje i za to ludzie go lubią najbardziej. Mnóstwo pieniędzy pozyskane dla Lublina z UE i parcie do przodu z kolejnymi inwestycjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błagam zajmijmy się dworcem PKS bo nie można na niego patrzeć :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kamienice się rozpadają,mnóstwo uliczek w centrum ma zniszczone nawierzchnie (chodniki) ogólnie poza krakowskim mamy totalny upadek ze śmierdzącymi bramami a tu kosmetyka za ciężkie miliony.Obecna władza już się nie opamięta,oby do wyborów!Nie jestem z PiS-u ,jestem człowiekiem który ma oczy i przede wszystkim zdrowy rozsądek.
 Jak czytam w komentarzu, że "Nie jestem z PiS-u" to wiem, że ta osoba jest z PiS-u ale czy to wstyd być z PiS-u, czy tylko chodzi o to by "Nie jestem z PiS-u" pokazywalo zdrowy rozsądek i uczciwość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Same sukcesy ekipy ratuszowej. A w kasie urzędu pusto. Przedsiębiorcy na czas nie otrzymują płatności za usługi i dostawy. Może o tym napiszecie?
 nie chce mi się w to wierzyć. Nie płacą faktycznie w terminie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy PKS !!???? To skandal i wstyd dla prezydenta i radnych bezradnych że tak absurdalnie długo to trwa !!!!! Jak u ruskich to wyglada !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...