Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten rzecznik to jakiś i....ta i antyesteta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo cieszymy się z takiego ośrodka, ale koniecznie trzeba przemalować elewację. Jeśli ktoś ma wątpliwości to niech przyswoi sobie takie pojęcia jak: panorama miasta, krajobraz, kultura przestrzeni. Jeśli te kolory są takie ładne to dlaczego pani Starosławska razem z profesorem Popkiem nie ubierają się w takie kolory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan profesor Popek jest ekspertem od elewacji? To ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że w środku będzie normalnie pomalowane w ciepłe pastelowe barwy. Nic z tego, kolory wnętrz wypalają oczy. Kto zaprojektował taką kolorystykę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zerknijcie sobie prosze na centrum onkologii w Amsterdamie. Tam jakos nikomu nie przeszkadza. A tu kilka osob bije piane na forum, zamiast sie cieszyc ze cos sie dzieje w temacie w lubelskim padole. Wszyscy mocni na forach , a jak kogos dopadnie rak to ciekawe czy z powodu barw odmowi leczenia w COZL. Pytanie nie jest "czy" lecz " kiedy" dopadnie nas to go..no. Statystyki nie klamia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę w tym budynku nic strasznego jak to opisują czytelnicy . Właśnie dla pacjentów chorych na raka którzy i tak mają czarne myśli przemalowanie go na szare kolory raczej by nie pomogło . Powinni w tej sprawie zabrać głos pacjenci COZL .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na windy czeka się i po 20 min- tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zamiast przemalowywać nowe , zrobić remont i pomalować podwórka starych kamienic w mieście ? Pozwólcie nam spokojnie chorować - bez stresu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś jest ze wsi, to mu się podoba taka kolorystyka. Po prostu typowy odpust.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Popek co sie wypowiada to ten z Albanii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to  rak ma sie wystraszyć tych kolorów i zniknąc , bo doktory to oczopląsu dostNA I NIE BĘDA MOGLI LOGICZNE MYSLEC I DOBRZE LECZYĆ PACJENTÓW , SERDECZNE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA PERSONELU I PACJETÓW , PROPONUJE ZAMÓWIĆ DUŻO NEO spazminy i bromu .pozdrawiam i zyczę duzo spokoju,jak tamuzyka taka jak kolory to juz nic nie pomoze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba sekwoje będą sadzić, tylko długo trzeba czekać na efekt maskowania. A wystarczyłoby leczyć kolorami wewnątrz budynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie dziś byłam w nowym centrum, w poradni, pod gabinetem urologicznym. TRAGEDIA!!! Korytarze wąskie mało miejsc do siedzenia zero wentylacji okien otworzyć nie można Tłum chorych, zmęczonych ludzi na korytarzu, stojących, w temperaturze oscylującej w okolicach trzydziestki, niektózy nie umyci labo czuć od nich chorobę, zaduch potworny Gdy jedna z pań zaczęła się awanturować- ktoś przyniósł 2 wiatraki, które i tak międliły duszne powietrze. Szkoda, że nikt nie pomyślał i oczekujących pod gabinetami :( Że o kompletnym braku parkingu nie wspomnę- z chorą mamą szłam aż spod medycyny wsi, bo tylko tam było miejsce....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł to jakaś kpina!! Nowy szpital tak samo jak i stary jest wielką porażką, personel nie uprzejmy. Nie można uzyskać informacji odnośnie nowych oddziałów bądź przychodni. Odpowiedź Pani w białym fartuchu na pytanie gdzie mam iść aby dostać się na oddział radioterapii brzmiała tak: "a ja wiem". No ludzie to kto ma wiedzieć jak nie personel.... Parking od ulicy Sierocej znikomy. Trzeba zostawiać samochód pod drugim szpitalem na płatnym parkingu i iść z chorym (na raka) kilkaset metrów!!! W przychodni chaos. Tłok. Nerwówka. Brak zainteresowania chorymi. Jedyne słowa uznania i szacunku należą się pracownikom radiologom. Wytłumaczą, pomogą, są po prostu zwyczajnie mili i otwarci dla pacjentów. A kolory są straszne. Można dostać oczopląsu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zamiast przemalowywać nowe , zrobić remont i pomalować podwórka starych kamienic w mieście ? Pozwólcie nam spokojnie chorować - bez stresu .
 
A może zamiast przemalowywać nowe , zrobić remont i pomalować podwórka starych kamienic w mieście ? Pozwólcie nam spokojnie chorować - bez stresu .
 
A może zamiast przemalowywać nowe , zrobić remont i pomalować podwórka starych kamienic w mieście ? Pozwólcie nam spokojnie chorować - bez stresu .
Dobrze gada! :-) Lepiej przemalować kamienice na Starym Mieście. Ale jak widać -niektorzy tu na forum -uwielbiają pastelowe kolory, ponuractwo i narzekactwo. Wystarczy popatrzeć na przyjemne, kolorowe kamienice na Starym Mieście/Rynku Wielkim w Zamościu. Według Was: to też idioci tam pomalowali te kamienice na takie oczojebne kolory ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Estetycznie to ten szpital idealnie oddaje prowincjonalną mentalność powiatowej Polski "B"       Ups... zapomniałem, że Lublin jest miastem wojewódzkim :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...