Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej traci specjalistów. Lekarze złożyli wypowiedzenia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2019 r. o 14:49 Powrót do artykułu
Nie dziwię się. Gdybym miała pracować w takim pstrokatym budynku to też bym się zwolniła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dziwie się, jakbyście mieli zarabiać ledwo 5000 na reke za 5 godzin pracy dziennie to też byście odeszli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prześwietlaczu drogi, od 2014 roku w COZL na radioterapii pracuje się jak w całej ochronie zdrowia - 7 godzin 35 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teleradiologia to zdalne opisywanie badań. Pan dyrektor nie ma pojęcia o czym mówi. Świetny fachowiec na odpowiednim miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czterech radioterapeutów, którzy pracują w oddziałach planuje pacjentów. Pozostali są już emerytami, mają tylko ,,jedynkę'' albo od kilkunastu lat pracują tylko w oddziale/poradni i nie planują aktywnie. Niestety, ale pan dyrektor powinien to wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie dyrektorze, bedzie jakis nabórr na te stanowiska, skoro sie zwalniaja? Chetni sie znajda, bez obaw. Ja jestem gotowa do pracy, jezeli tylko bedzie nabór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętni się nie znajdą. Przed chwilą był nabór na Staszica. I jakoś tylko z COZL się znaleźli chętni. Nic dziwnego, pensja ponad trzykrotnie wyższa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może trzeba zaznaczyć ilu z tych zatrudnionych radioterapeutów planuje aktywnie radioterapiię do leczenia pacjentów a ilu zajmuje się papierami.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarobki chyba najwyższe w LU (przynajmniej za czasów pani S) i się okazuje że to dalej za mało :) nienażarci są niektórzy i to mocno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie wszyscy specjaliści teleradiologii są zatrudnieni w Zakładzie Radioterapii" To akurat prawda. Co więcej, w Zakładzie Radioterapii nie są zapewne zatrudnieni żadni specjaliści teleradiologii. Po pierwsze, nie istnieje w Polsce taka specjalizacja. Po drugie, w Zakładzie Radioterapii nie są potrzebni teleradiolodzy, a radioterapeuci. To zupełnie inna dziedzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może należy zaprosić NFZ i powiedzieć sprawdzam .. Jakie zabezpieczenie jest potrzebne na daną jednostkę radioterapeeutów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szpital szykuje się do akredytacji... Z czym... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że nowe władze województwa nie zaczną zarządzania lubelską opieką zdrowotną od doprowadzenia do zagłady lubelskiej radioterapii :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie dyrektorze, bedzie jakis nabórr na te stanowiska, skoro sie zwalniaja? Chetni sie znajda, bez obaw. Ja jestem gotowa do pracy, jezeli tylko bedzie nabór.
 A co teraz tylko 500+?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te srodowiska lekarskie to wielka patologia - strajkuja sobie czesto paralizujac prace szpitali, domagajac sie coraz wiekszych pieniedzy, jednoczesnie stara gwardia pilnuje zeby nie wpuscic za duzo mlodych absolwentów, bo toby moglo im wytracic z reki mozliwosc szantazowania podatnika...absolwenci akademii medycznej maja olbrzymie trudnosci z zatrudnoeniem w szpitalach a jednoczesnie opinie publiczna straszy sie ze brakuje lekarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie dyrektorze, bedzie jakis nabórr na te stanowiska, skoro sie zwalniaja? Chetni sie znajda, bez obaw. Ja jestem gotowa do pracy, jezeli tylko bedzie nabór.
 A masz kogoś z PSL? Bo jesli nie to 2200
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba też pamiętać, że COZL to też inni pracownicy. Jest troszkę spraw w sądach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pracownikiem COZL. Niedawno było spotkanie z nowym p.o. dyrektora. Swój chłop. Bez krawata i marynarki, bo powiedział, że nie lubi nosić garnituru. Powiedział, że nie chciał tu przychodzić i być dyrektorem, ale dostał propozycję, której nie mógł odrzucić. Powiedział, że nie ma pojęcia o onkologii i jest tzw. dyrektorem w teczce. Powiedział, że nic nie będzie robił, bo jest tylko na jakiś czas, do rozstrzygnięcia konkursu na stanowisko dyrektora. Teraz powiedział o jakichś teleradiologach. Może na ich miejsce zatrudni teologów i radiestetów? Do dzieła, Panie Dyrektorze! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy posiadać specjalizację z radioterapii, chęć do pracy i umiejętności praktyczne. Można zarobić dużo więcej niż 5000 :) Aktywnych zawodowo lekarzy tej specjalności jest w Polsce ok 500, a ośrodków >40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi tylko o pieniądze, chodzi o to, że przy takich warunkach pracy, jakie są, specjaliści odchodzą z Zakładu powoli już od 2015 roku, a dyrekcja nie zrobiła nic, żeby zatrzymać te osoby albo zatrudnić nowe. Ludzie kończą specjalizację i stąd uciekają. Zostali do tej pory idealisci, którzy mieli nadzieję, że coś się jednak zmieni...i zmieniło się na gorsze, dalej tak pracować się nie da, to zaczyna zagrażać bezpieczeństwu i jakości leczenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...