Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej traci specjalistów. Lekarze złożyli wypowiedzenia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2019 r. o 14:49 Powrót do artykułu
,, Planuje pacjentów" to chyba taki skrót myślowy z Twojej strony-chodzi o planowanie leczenia promieniowaniem jonizujacym lub inaczej przygotowanie planu radioterapii (obszaru, dawki itd.) Potwierdzam liczbę pozostałych w COZL aktywnie planujących radioterapeutow (na oddziałach, nie w zakładzie, a tam przecież też ktoś musi zostać, żeby to nadal były oddziały radioterapii) jest ich 4. O ile za chwilę nie odejdą... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odejdzie że szpitala ten radioterapeuta, który samodzielnie planuje leczenie pacjentów promieniowaniem jonizującym. Tego, który siedzi w przychodni / oddziale lub ma jedynkę z radioterapii nikt nie potrzebuje. Nie są oni konkurencją. W Cozl takich których samodzielnie planują tych aktywnych, zostało jeszcze paru....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogą strajkować , odchodzić , protestować , zwalniać się itd. Tylko niech nie robią tego kosztem PACJENTÓW . Na 31.01.2019 moja mama miała planowane przyjęcie na oddział radioterapii . Z ojcem wzieliśmy urlopy w pracy żeby zawieść mamę do szpitala 140km po wykonaniu podstawowych badań w szpitalu dowiedzieliśmy się że mama nie zostanie przyjęta na oddział bo nie ma planu leczenia ponieważ lekarze chorują i nie ma ich kto zastąpić /skierowanie z 21.12.2018 , konsultacja 18.01.2019/ i mamy przyjechać za 2 tygodnie (mama jest po ciężkiej operacji w  stanie fizycznym dobrym ale psychicznie bardzo słabym) lekarze chirurdzy apelują o jak najszybsze podjęcie leczenia. Nikt ze szpitala nie raczył zadzwonić i poniformować o zmianie terminu (przepychanka zakładu radioterapii z II oddziałem radioterapii).Dla całej rodziny niepotrzebne emocje , czasi koszty !! Kury szczać prowadzać a nie leczyć ludzi :-( PS Czy ten oddział radioterapii przy staszica już ruszył ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, rząd nową ustawą sieci onko uwali małe akademickie fanaberie kliniczne, w tym Staszica, i Centrum zatrudni wszystkich - sami przyjdą :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z bliska wygląda jeszcze gorzej niż z daleka a myslałem,że gorzej już nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie dyrektorze, bedzie jakis nabórr na te stanowiska, skoro sie zwalniaja? Chetni sie znajda, bez obaw. Ja jestem gotowa do pracy, jezeli tylko bedzie nabór.
A masz kogoś z PSL? Bo jesli nie to 2200
 A jak masz zdjecie z Rydzykiem to poniżej 4 tys nie zejdziesz, przynajmniej kiedyś tak było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie dyrektorze, bedzie jakis nabórr na te stanowiska, skoro sie zwalniaja? Chetni sie znajda, bez obaw. Ja jestem gotowa do pracy, jezeli tylko bedzie nabór.
A masz kogoś z PSL? Bo jesli nie to 2200
A jak masz zdjecie z Rydzykiem to poniżej 4 tys nie zejdziesz, przynajmniej kiedyś tak było
4000zł w Centrum Onkologii?! Toż to skandal. Kominy!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można zrezygnować z pracy - NIE - kosztem pacjentów?? Lekarze się rozmnożą przez pączkowanie? Specjalisci??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwię się. Gdybym miała pracować w takim pstrokatym budynku to też bym się zwolniła.
 Wygrał na najbrzydszy budynek w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwię się. Gdybym miała pracować w takim pstrokatym budynku to też bym się zwolniła.
Wygrał na najbrzydszy budynek w Polsce.
 Porozmawiajcie sobie na ten temat z umierającymi pacjentami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwię się. Gdybym miała pracować w takim pstrokatym budynku to też bym się zwolniła.
Wygrał na najbrzydszy budynek w Polsce.
Porozmawiajcie sobie na ten temat z umierającymi pacjentami.
 Znaczy - skoro budynek dla umierajacych to musi byc brzydki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogą strajkować , odchodzić , protestować , zwalniać się itd. Tylko niech nie robią tego kosztem PACJENTÓW . Na 31.01.2019 moja mama miała planowane przyjęcie na oddział radioterapii . Z ojcem wzieliśmy urlopy w pracy żeby zawieść mamę do szpitala 140km po wykonaniu podstawowych badań w szpitalu dowiedzieliśmy się że mama nie zostanie przyjęta na oddział bo nie ma planu leczenia ponieważ lekarze chorują i nie ma ich kto zastąpić /skierowanie z 21.12.2018 , konsultacja 18.01.2019/ i mamy przyjechać za 2 tygodnie (mama jest po ciężkiej operacji w  stanie fizycznym dobrym ale psychicznie bardzo słabym) lekarze chirurdzy apelują o jak najszybsze podjęcie leczenia. Nikt ze szpitala nie raczył zadzwonić i poniformować o zmianie terminu (przepychanka zakładu radioterapii z II oddziałem radioterapii).Dla całej rodziny niepotrzebne emocje , czasi koszty !! Kury szczać prowadzać a nie leczyć ludzi :-( PS Czy ten oddział radioterapii przy staszica już ruszył ?
Wystarczy przemalować szpital.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorientowany zorientowana. Moze trzeba głośno napisać ile chcą zarabiać lekarze kwota to 20tys zl miesięcznie i za chwilę będzie mało. Mają dyżury ci co chcą pracować dorabiaja sterotaksiami i zawsze będzie malo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorientowany zorientowana. Moze trzeba głośno napisać ile chcą zarabiać lekarze kwota to 20tys zl miesięcznie i za chwilę będzie mało. Mają dyżury ci co chcą pracować dorabiaja sterotaksiami i zawsze będzie malo
 A wiesz może ile zarabia kadrowa od Sosnowskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem ale ściśle tajne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem ale ściśle tajne.
 Bo nie pochwaliła sie na fejsbuku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwię się. Gdybym miała pracować w takim pstrokatym budynku to też bym się zwolniła.
Wygrał na najbrzydszy budynek w Polsce.
Porozmawiajcie sobie na ten temat z umierającymi pacjentami.
 A co ma piernik do wiatraka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorientowany zorientowana. Moze trzeba głośno napisać ile chcą zarabiać lekarze kwota to 20tys zl miesięcznie i za chwilę będzie mało. Mają dyżury ci co chcą pracować dorabiaja sterotaksiami i zawsze będzie malo
A wiesz może ile zarabia kadrowa od Sosnowskiego?
 To Sosnowski ma u siebie kadrowa na wsi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwię się. Gdybym miała pracować w takim pstrokatym budynku to też bym się zwolniła.
Wygrał na najbrzydszy budynek w Polsce.
Porozmawiajcie sobie na ten temat z umierającymi pacjentami.
Znaczy - skoro budynek dla umierajacych to musi byc brzydki?
 Widzisz, jak przemalują budynek,że nie bedzie walił po oczach jak na białoruskiej prowincji,to już nie bedzie można tam leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwię się. Gdybym miała pracować w takim pstrokatym budynku to też bym się zwolniła.
Wygrał na najbrzydszy budynek w Polsce.
Porozmawiajcie sobie na ten temat z umierającymi pacjentami.
Znaczy - skoro budynek dla umierajacych to musi byc brzydki?
Widzisz, jak przemalują budynek,że nie bedzie walił po oczach jak na białoruskiej prowincji,to już nie bedzie można tam leczyć.
 Przeczytaj sobie tytuł artykułu. Kto ci płaci za to trolowanie o malowaniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...