Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Centrum żeglarskie w Lublinie? Radni PiS mają wątpliwości

Utworzony przez martines, 20 grudnia 2009 r. o 17:41 Powrót do artykułu
Panie Arturze czy pan nie wie że jakby tym PiS-uarom obiecał kasę na wybory to by klepnęli od razu a ponieważ oni swego interesu u Pana nie widzą to olewka tradycyjnie jak pies ogrodnika - taka lubelsko -pszenno- ciemnogrodzka zawiść Po prostu. Pozdrawiam Wesołych Świąt i powodzenia Wszystkim którzy chcą coś dla tego miasta zrobić a nie dla siebie ubić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja głupi już się cieszyłem i już miałem nadzieje że będzie u nas jak w Monachium (DE) :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty POparańcu wypisujesz!!! po co nad zalewem kolejna knajpa ?? a gość chce kolejny dom weselny wybudować , zanim szczekniesz pomyśl wiem ze to w przypadku popaprańców prawie niewykonalne ale spróbuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu Marcinowi Nowakowi dziękujemy,on jet przeciw a nawet za(zależnie od opcji do której wskoczy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, ze ostrożność radnych jest pozytywna kawę pije się powoli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typek co jest właścicielem leci na kasę nie ;] Bo aktualnie bierze o wiele mnie pięniędzy od pana który opłaca mu czynsz itp. A miasto da mu więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...