Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ceny chleba w Lublinie już poszły w górę

Utworzony przez Ka, 19 września 2010 r. o 09:31 Powrót do artykułu
Nie zauważyłem aby ceny chleba poszły w dół, kiedy cena mąki spadała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zauważyłem, że od kiedy Tusk podniósł akcyzę na paliwa to wszystkie produkty zaczęły powolutku iść w górę... Mało kto wie, że akcyza wzrosła bo wszyscy oglądali w tv imprezę pod krzyżem... Tymczasem Słońce Peru sobie podwyższa co chce i kiedy chce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to podziękuj Kaczyńskiemu za robienie zadymy krzyżowej, podsycanie emocji i odwracania uwagi od spraw naprawdę ważnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glejt napisał:
to podziękuj Kaczyńskiemu za robienie zadymy krzyżowej, podsycanie emocji i odwracania uwagi od spraw naprawdę ważnych.
Kaczyński jest nic nie znaczącym gównem na arenie politycznej. Jego słowa i czyny nie mają najmniejszego znaczenia. To błazen. Jednak stacje telewizyjne zamiast informować naród o podwyżkach, jakie zafundowało im PO zajmują się jakimiś nikogo nie interesującymi błazenadami w Warszawie. Oczywiście, że chodzi tu o odwrócenie uwagi, ale zadajcie sobie pytanie komu na takim odwróceniu uwagi najbardziej zależy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Kaczyński jest nic nie znaczącym gównem na arenie politycznej. Jego słowa i czyny nie mają najmniejszego znaczenia. To błazen. Jednak stacje telewizyjne zamiast informować naród o podwyżkach, jakie zafundowało im PO zajmują się jakimiś nikogo nie interesującymi błazenadami w Warszawie. Oczywiście, że chodzi tu o odwrócenie uwagi, ale zadajcie sobie pytanie komu na takim odwróceniu uwagi najbardziej zależy...
my w PO kpimy sobie z tych co gderają o podwyżkach chleba i jajek - co dobitnie wyraził nasz członek reżyser Kutz w programie Lisa. A co wybitnych polityków - to - jaśnie pan hrabia Komorowski, i oczywiście Tusk, którego wszyscy przywódcy klepią po ramieniu, co w polityce jest oznaką najwyższego szacunku, A pisuary chcą odwrócić uwage od rosnącego dobrobytu, zmniejszającej się błyskawicznie dziury budżetowej i wspaniałej sytuacji służby zdrowia - co mamy dzieki genialnemu Tuskowi i całej PO. Proszę pozdrowić Sztucznego Penisa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...