Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chcesz wiedzieć gdzie najtaniej - na cenapaliw.pl Sprawdzaj i uzupełniaj ceny z Twojej okolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serwis. www.stacjebenzynowe.pl lepszy. Śmieszy mnie takie trochę podejście do ludzi, przez prasę, jakbyśmy byli deb***ami, nie widzieli jak żyć i sami nie umieli sobie sprawdzić gdzie jest najtaniej i jak z jakością. Co do samych cen, na dziś dzień Lublin, Bydgoszcz i jeszcze jedno miasto słynie z najdroższych cen paliw w całej Polsce! Jest już wiele miast w Polsce gdzie litr 95 można kupić za 4,19zł, tylko oczywiście Lublin 4,50zł. Lublin jest zacofany. Ja na początku lipca br.. na stacji w Gostyninie kupowałem litr benzyny za 4.49zł stacja Bliska, a w Lublinie dopiero dzisiaj mamy taką cenę i to nie wszędzie, wtedy w Lublinie najtaniej było za 4,59zł, a na orlenach itp ponad 4,70zł. Poza tym zauważyłęm coś takiego. Zawsze te markowe stacje miały drożej o conajmniej 20gr niż te nie markowe. Rekord to było różnica 37 groszy na litrze między shellem a leclerckiem. Teraz wszędzie jest po tyle samo. Więc wolę sobie zatankować w Shellu za 4,52zł niż w takim WKTS, który jest dobrą stacją, ma dobre paliwo za 4,49zł. Mogliby też zrobić kontrolę na Orlenie na Mełgiewskiej, raz zatankowałem z uwagi tego, że różnica między leclerkiem znikoma i niedobre rzeczy działy się z autem, więcej tam nie zatankuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele jest tanich towarów,niektóre za darmo nawet dają.Ja tankuje dobre paliwa na czystych i renomowanych stacjach,a nie szopach gdzie brud i paragonów nie wydają.Nie tankuje na LUKOIL,za to jak ROSJA traktuje nasze firmy u siebie.My klienci kształtujemy wygląd stacji,sklepów i innych obiektów i powinniśmy tam kupować gdzie ludzie o nas dbaja i inwestują dając prace innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej. A mi przywozi paliwo pewien Pan z Ukrainy, za litr ropy płacę obecnie 3.40 zł i wlewam do Vw Passata rocznik 2004. Jeżdzę już tak drugi rok i nic z autem się nie dzieje, mało tego powiem Wam, że w zimie to paliwo jest o wiele lepsze niż to na stacjach. A w spalaniu nie ma żadnej różnicy, średnio wychodzi 6.2 l/100 km. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
torres101 napisał:
Hej. A mi przywozi paliwo pewien Pan z Ukrainy, za litr ropy płacę obecnie 3.40 zł i wlewam do Vw Passata rocznik 2004. Jeżdzę już tak drugi rok i nic z autem się nie dzieje, mało tego powiem Wam, że w zimie to paliwo jest o wiele lepsze niż to na stacjach. A w spalaniu nie ma żadnej różnicy, średnio wychodzi 6.2 l/100 km. Pozdro
No możliwe,że masz rację. Miałem ruski traktor i Ukrainiec przywoził mi ruską ropę-była to tzw.zimowa(czyli bardziej sucha). I fakt faktem: wszyscy we wsi "stali"traktorami,a ja jeździłem nawet przy mrozach około -30 stopni C. Bo to była ropa z lokomotywy spalinowej,która ciągnie wagony gdzieś w okolice Sybiru. Traktor działał bez żadnego problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.cenapaliw.pl najlepszy serwis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie martwcie sie, w zamosciu 4,8 za 95 to norma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne zdjęcie pana fotografa w tylnej lampie! Profesjonalizm na pierwszym miejscu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez polecam www.stacjebenzynowe.pl nie tylko aktualizuja sie tam ceny paliw ale takze mozna zapisywac wydatki zwiazane z eksploatacja auta, kolega mi ta strone polecil i dzieki temu wiem juz przez rok uzywania jakie auto to skarbonka poprzez dodanie tankowania aktualizujemy cene na danej stacji, mozna dokonac zmiany na samej stacji bez zapisywania w swoim "garazu" wlasnego tankowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
torres101 napisał:
Hej. A mi przywozi paliwo pewien Pan z Ukrainy, za litr ropy płacę obecnie 3.40 zł i wlewam do Vw Passata rocznik 2004. Jeżdzę już tak drugi rok i nic z autem się nie dzieje, mało tego powiem Wam, że w zimie to paliwo jest o wiele lepsze niż to na stacjach. A w spalaniu nie ma żadnej różnicy, średnio wychodzi 6.2 l/100 km. Pozdro
Wszystko do czasu,zobaczysz,że raz przywiezie ci lotnicze i p.... zimna,po silniku.Okradasz tez swoich współobywateli nie płacąc podatków i nie dając im pracy.Jesteś po prostu złodziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
an napisał:
Wiele jest tanich towarów,niektóre za darmo nawet dają.Ja tankuje dobre paliwa na czystych i renomowanych stacjach,a nie szopach gdzie brud i paragonów nie wydają.Nie tankuje na LUKOIL,za to jak ROSJA traktuje nasze firmy u siebie.My klienci kształtujemy wygląd stacji,sklepów i innych obiektów i powinniśmy tam kupować gdzie ludzie o nas dbaja i inwestują dając prace innym.
Tak tak tak!!! Kupujmy na Orlenie! Orlen dba o naszą kieszeń niskimi cenami i daje pracę po 800 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak tak tak!!! Kupujmy na Orlenie! Orlen dba o naszą kieszeń niskimi cenami i daje pracę po 800 zł.
Kupując na Neste, Lukoil, BP, czy stacji Shell wspieramy Orlen, bo wszystkie te stacje sprzedają paliwa produkowane w Płocku:) i rozlewane do cystern samochodowych min. na Zemborzyckiej w Lublinie. Najdroższe chyba paliwo to jest na stacjach w Płocku, bo tam konkurencja bardzo jest mała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nawet nie wiem ile paliwo kosztuje. Wali mnie też cena ubezpieczenia auta i serwisy. Dysponuje firmowym autem bez limitu. Mam firmową kartę flota i leję do baku ile chcę. Polisę wykupuje firma i moje zmartwienie to tylko odebrać od sekretarki nową. A serwis no cóż jeżeli auto stoi w naprawie dłużej niż 4 godziny to jak psu kość mam dostać na ten czas zastępcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie cena nie ma żadnego znaczenia już od lat kupuje zawsze paliwo za 100 zł.i żadna podwyżka mi niestraszna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarosław napisał:
Dla mnie cena nie ma żadnego znaczenia już od lat kupuje zawsze paliwo za 100 zł.i żadna podwyżka mi niestraszna.
ale ty pusty jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarosław napisał:
Dla mnie cena nie ma żadnego znaczenia już od lat kupuje zawsze paliwo za 100 zł.i żadna podwyżka mi niestraszna.
Ha!-tylko,że za tą stówę coraz mniej litrów dostajesz!-nie pomyślałeś o tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cena juz przekroczyła 5.05 złotego pogratulować naszemu kochanemu u władzy!!!!!!! poczekajcie aż wat wzrośnie to zobaczycie na stacjach po 6 zł za litr!!!!!! a zarobki spadają albo bezrobocie najwieksze na świecie pozdro ah ta nasza kochana polska tak nas rozpieszcza tego roku!!!!!!! pozdro PO rrrrruuullleeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! napiechote bewdziemy Z-A-P-I-E-R-D-A-L-A-Ć jak tak dalej gędzie w tej zasranej polsce!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...