Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cenzurki dla \"elek”

Utworzony przez kursantka, 14 listopada 2007 r. o 13:53 Powrót do artykułu
Przestrzegam wszystkich przed Milą. To co tam się dzieje jest totalną żeną.Ten ośrodek nijak ma się z nauką, tam wyrzuca się tylko pieniądze.Pozdrawiamzawiedziona kursantka Mili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY KTOŚ MÓGŁBY MI PODAĆ DOKŁADNY ADRES I NR. TEL. DO SZKOŁY JAZDY "OLEK" W BIAŁEJ PODLASKIEJ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osobiscie bardzo polecam mile. Zdalem za 1 razem. Instruktorzy znaja sie na rzeczy. Nigdy przed rozpoczeciem kursu nie jezdzilem samochodem. Jezdzilem trasami egzaminacyjnymi wiec nie bylo niespodzianki na egzaminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam MILI w Lublinie! Poniewa robilem tam i nie wytlumaczyli mi kilku waznych spraw ktorych dowiedzialem sie w innych szkolach.Nie zdalem juz 9 razy a jak teraz dokupilem godziny w innym osrodku jestem pewny ze zdam.Jak juz tam robisz to nie daj sie zeby ci wciskali Audi TT! To ci na egzamine nie pomoze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...