Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Certyfikują lotnisko Lublin

Utworzony przez janusz, 23 października 2012 r. o 18:27 Powrót do artykułu
Przecież na tym lotnisku pod pasem startowym jest szambo ktore czesto wybija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szambo to bije Tobie spod pustej kopuly ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janusz napisał:
Przecież na tym lotnisku pod pasem startowym jest szambo ktore czesto wybija.
I właśnie wybiło jedno gów..o na wierzch. Fuuuujjjjjj....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janusz napisał:
Przecież na tym lotnisku pod pasem startowym jest szambo ktore czesto wybija.
przecież na tym forum jest ~janusz~, który głupoty p.ierdoli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma lotniska w Lublinie. Są za to kompleksy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie ten temat poruszał internauta "Juzef Bonk " w artykule " "Wierża kontroli lotów to fuszerka ?" Lotnisko Świdnik nie ma jeszcze certyfikatu i przytoczę fragment Komentarza Przyjaciela Lublina "Juzef Bonk" " (...) Jedynym podmiotem do wydawania CERTYFIKATU umożliwiającego Odloty i Przyloty jest ULC dla którego na obecnym etapie PLL , to nic innego jak "gruszki na wierzbie" ... (...) ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego w tej calej komisji nie bylo zadnych przedstawicieli aktywu spolecznego? ludzie wiedza najlepiej co by miec chcieli na tym lotnisku i tylko arogancja wladzy stoi na przeszkodzie kolektywnej opinii nas wszystkich, ktorych pieniadze zostaly utopione w nieprzemyslanej inwestycji wszystkie te miliony wrzucone w ambicjonalny plan podniesienia statusu miasta byly w obliczu innych potrzeb absolutnie zbyteczne nasze miasto wymaga wielkich nakladow finansowych na utrzymianie i renowacje zabytkow najlepszym tego przykladem sa na swiatowym poziomie przeprowadzone prace restauracyjne w kosciee "Powizytkowskim" te pieniadze nie powinny oprozniac kasy Kurii Biskupiej, ale nasz wspolny budzet. Kosciol, o ktorym wspomnialemm jest przeciez dziedzictwem narodowym i my powinnismy dolozyc staran, aby to zachowac. Raptem ktos wpada na pomysl z lotniskiem i wydatkami z tym zwiazanymi, nie wspominajac juz o niemoralnym aspekcie zawartym w calej inwestycji. Ludzie pracy poswiecali swoje niedziele, normalnie wolne od pracy, aby tylko wypelnic widzi mi sie kilku ateistow Zaden szanujacy sie katolik nie powinien przymykac oczu na fakty, a te sa porazajace....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tyle mówią O Porcie Lotniczym Lublin a ja nawet nie wiem gdzie to jest. Nie mogli go wybudować Świdniku w miejscu starego lotniska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..jak myślisz, jest szansa dostac tam pracę /jestem wAnglii/ wyjechałem bo pracy brak w moim kraju TESKNOTA jest ogromna ale jak wracać do kraju nie mam staźu w zawodzie /tech informatyk/ ale jestem odpowiedzialnym facetem no i bez tzw. /pleców/ znam jezyk angielski nooooooooooo czy mam szanse jak myslicie co? chetnie bym wrócił ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...