Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cezary Kucharski najbogatszym lubelskim posłem. Palikot ma mniej

Utworzony przez sitjuit, 23 listopada 2011 r. o 19:11 Powrót do artykułu
No rzeczywiście, że nie tylko najbogatszy, ale do tego szczęściarz, bo jak już został posłem to dalej bogaci się w zawrotnym tempie. Wczoraj DW donosił, że Kucharski ma 17 mieszkań, dziś już 18, oby tak dalej. Powodzenia Panie Cezary!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz Polikot,są lepsi zlodzieje od Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarek świetny piłkarz był. Dobrze wspominam tamten okres kiedy grał w Legii i od czasu do czasu w reprezentacji - szkoda, że tak rzadko. Fajnie, że się tak dorobił, ja tam zawiści nie czuję - dorobił się chłop, miał w życiu szczęście, niech ma i korzysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
Czarek świetny piłkarz był. Dobrze wspominam tamten okres kiedy grał w Legii i od czasu do czasu w reprezentacji - szkoda, że tak rzadko. Fajnie, że się tak dorobił, ja tam zawiści nie czuję - dorobił się chłop, miał w życiu szczęście, niech ma i korzysta.
A kogo to obchodzi czy czy ty czujesz czy nie czujesz do niego zawiść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ma i więcej,ale Pan Palikot to pracuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...