Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą tanio oświetlać zabytkowy Lublin

Utworzony przez Lubelak, 23 listopada 2013 r. o 08:59 Powrót do artykułu
Jak to jest możliwe ???Fachowcy z Ratusza wycenili koszt iluminacji na 770,0 tys.Dwaj wykonawcy zaproponowali diametralne różne oferty - od siebie i od kosztorysu !!!Czy to wszystko się rózni : od załozen, rodzaj uzytych materiałów, lata gwarancji i serwisu ???20-30 % różnicy to normalne ale takie rozstrzały - trzeba to zbadać zanim będzie kolejna "wtopa" !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...