Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chce 2.000.000 zł za to, że urodziła się w więzieniu

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 7 lipca 2022 r. o 06:43 Powrót do artykułu
A ile można dostać odszkodowania za to że się urodziło w Wolsce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im dalej od wojny tym więcej kombatantów. Kto wyrobi na te odszkodowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tak w sumie sobie myślę że o to odszkodowanie powinna wystąpić do rodziców za ich zachowanie które nie podobało się ówczesnej władzy tj. pracę w nielegalnej wówczas drukarni. No i za to że dała się złapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby sprawę prowadził "rozgrzany" sędzia, który przyznał odszkodowanie warszawiance "babci kasi". ps "Skazany za zabójstwo szefa gangu Ryszard B. dostał odszkodowanie. bo "cela była za duszna stwierdził TUleya " - jak psu buda, co nie ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz_Paliwas  a kto cie tu w tej "Wolsce" trzyma ? Paszport ci zabrali ? Przeciez możesz jechać gdzie chcesz , np do niemca zbierać szparagi. Męczysz się chłopie na tym forum, pomimo że treści  dziennika wschodniego zupełnie ci nie pasują, co mogę zrozumieć każdy ma prawo do swojej opini,  to całymi dniami siedzisz na  tym portalu  i dodajesz swoje głupawe komentarze.  Po co ty się tak chłopie męczysz ? Zmien sobie portal na gazetę wyborczą, tam będziesz wśród swoich a przekaz będzie zgodny z twoimi poglądami. Przecież nikt normalny nie siedzi całymi na forach które go nie interesują. Płaci ci ktoś za to spamowanie ? Jedź na wakacje , odpocznij sobie od tego trolowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz_Paliwas     a kto cie tu w tej "Wolsce" trzyma ? Paszport ci zabrali ? Przeciez możesz jechać gdzie chcesz , np do niemca zbierać szparagi. Męczysz się chłopie na tym forum, pomimo że treści  dziennika wschodniego zupełnie ci nie pasują, co mogę zrozumieć każdy ma prawo do swojej opini,  to całymi dniami siedzisz na  tym portalu  i dodajesz swoje głupawe komentarze.  Po co ty się tak chłopie męczysz ? Zmien sobie portal na gazetę wyborczą, tam będziesz wśród swoich a przekaz będzie zgodny z twoimi poglądami. Przecież nikt normalny nie siedzi całymi na forach które go nie interesują. Płaci ci ktoś za to spamowanie ? Jedź na wakacje , odpocznij sobie od tego trolowania.
 Nie twoja sprawa.... do pracy na szparagi - i już wiem z jakim pissowskim wymionem mam doczynienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trochę i będą odszkodowania za to, że się urodziło w Polsce władanej przez PiS. Wiadomo, PiS prowadzi prosperujący kraj do rychłej ruiny. Będzie tu druga Argentyna, Wenezuela albo Rumunia, i to tylko dlatego, że pisiory sr**ają pieniędzmi. Inflacja dobije ostatki dobrej gospodarki. Wtedy czternasta emerytura to emerytom na garnek zupy nie starczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zbierać wszystkie papiery że się żyje teraz w kaczyźmie. Za kilka/kilkanaście lat ruszą procesy o odszkodowania za życie w kaczyźmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...