Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Chcemy zdrowia nie zdrowasiek”. Strajk kobiet w Lublinie. Czerwone kartki dla władzy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 marca 2017 r. o 19:03 Powrót do artykułu
i to maja byc kobiety, żony synów, matki dzieciom?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miały być tysiące ;) A tu 200-300 parasolek ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co ten cały szum? O co robią szum te stare baby skoro im już raczej ciąża nie grozi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
60+, do tego max 300 osob. bylem widzialem...;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miały być tysiące ;) A tu 200-300 parasolek ;) Dużo dziadziusiów i babć KODowych ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwyrodniałe resortówki kwiczą, ze strchu, że skończą się zakupy w Paryżu, a zacznie noszenie paczek dla peeselowskich mężów. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykrusza się ten ciamajdan. Pożyteczni idioci nie chcą już marznąć za oderwanych od koryta, została garstka oszalałych z nienawiści krewnych i znajomych królika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdzie i czas na zdrowaśki kiedy tylko zabraknie zdrowia albo coś złego was spotka..nie wy pierwsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedne marionetki tak laza po tych ulicach nie wiedzac przeciwko czemu manifestuja jakos wasze PO nie uzdrowilo sluzby zdrowia przez tyle lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO KOBIETY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ja nie mogłem przyjść ... bo muszę zapier....ać na moją uciskaną żonę i dwójkę dzieci. No ale ja nie mam prawa ani czasu powiedzieć co o tych zdzirach myślę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połowa z manifestujących pewnie sb-eckie emerytury bierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywal PiSdzielca z łóżka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkaset sfrustrowanych i zakompleksionych wylazło na ulicę. Groteska i nic więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kropla drąży skałę. Już nie długo ten kraj będzie normalny. Możecie zaklinać, obrażać, wyzywać, odmawiać zdrowaśki a i nadejdzie czas normalności. Koniec PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kropla drąży skałę. Już nie długo ten kraj będzie normalny. Możecie zaklinać, obrażać, wyzywać, odmawiać zdrowaśki a i  nadejdzie  czas normalności. Koniec PIS
To nie kropla, to POubecka maszyna, ale ona też nie da rady. Zrozum, to już wasz koniec, lemingolizm precz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tym babom po 50ce to co tak zalezy na aborcji, opiece ok.porodowej i antykoncepcji? przeciez ani seks, ani ciąza im nie grozi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże zbaw Polskę od pisiorów... Od Mazurek, Pawłowicz, Kempy i innych wynalazków, których IQ nie odbiega od mojej kotki Od Macierewiczów, Jakich srakich i innych Ziobrów racz nas panie oddalić... Od wszystkich wyznawców religii smoleńskiej wybaw nas PiS to najgorsza zakała uff. ulżyło mi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miały być tysiące ;) A tu 200-300 parasolek ;) Dużo dziadziusiów i babć KODowych ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie kropla, to POubecka maszyna, ale ona też nie da rady. Zrozum, to już wasz koniec, lemingolizm precz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...