Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Chcemy zdrowia nie zdrowasiek”. Strajk kobiet w Lublinie. Czerwone kartki dla władzy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 marca 2017 r. o 19:03 Powrót do artykułu
Zsuczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają wnuki to są już starzy po co Im pigułki,wyzywają kościół to pewnie działali za komuny w utrwalaniu władzy ludowej i tępieniu protestów robotniczych a terazx żle bo rząd obnirzył kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henia, henia..... a taki był z ciebie poważny wojewoda..... biedny janek......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trza się bzykać z głową a nie latać na protesty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda mi tych kobiet, nawet nie wiecie jak bardzo te "Zdrowaśki" wam będą potrzebne. Protestują, walczą i ciągle nieszczęśliwe? biedne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Ten kraj nie zasługuje na normalność. Na forach frustraci obrażają kobiety wyzywajac je od szmat dajacych na prawo i lewo oraz starszych ludzi od dziadków z ubeckimi emeryturami. Jakieś totalne zdziczenie. Normalni stad wyjada, zostanie motłoch. Upadek tego kraju nieunikniony jedz do zachodnichj sasiadow tam dzieki islamistom czeka Cie rozwój!!! zobaczysz co to znaczy zdziczenie jak naulicy po tylku Cie beda klepac. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!! Kobiety mają siłę. Na pohybel malkontentom którzy nie potrafią nic zrobić tylko siedzą za ekranem komputera i krytykują. Lublin, Biała Podlaska, Puławy, Zamość i inne na wschodniej ścianie miasta. Kobiety pokazały jak się walczy o swoje prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę problemem jest to, że kobiety są gwałcone i w efekcie zachodzą w niechciane ciąże. W tej sytuacji wybór powinien należeć do kobiety, a gwałciciele powinni być surowo karani (kastracja chemiczna). To byłaby skuteczna kara dla dewiantów. Tyczy się to również gwałtów małżeńskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem feministką, jednak nie biorę udziału w tych zorganizowanych protestach, ponieważ prowadzone są przeciwko partii na która głosuję i której politykę w większości popieram. Jestem za równouprawnieniem kobiet na rynku pracy, dostępem do aborcji w takiej formie, w jakiej w tej chwili w Polsce obowiązuje, za zaostrzeniem KK w sprawach dotyczących gwałtów i przemocy, wyższymi standardami opieki okołoporodowej i dofinansowaniem leczenia niepłodności (inseminacja, IVF) dla małżeństw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niestety ja nie mogłem przyjść ... bo muszę zapier....ać na moją uciskaną żonę i dwójkę dzieci. No ale ja nie mam prawa ani czasu powiedzieć co o tych zdzirach myślę.
Masz na myśli żonę i dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaa napisał:
Ten kraj nie zasługuje na normalność. Na forach frustraci obrażają kobiety wyzywajac je od szmat dajacych na prawo i lewo oraz starszych ludzi od dziadków z ubeckimi emeryturami. Jakieś totalne zdziczenie. Normalni stad wyjada, zostanie motłoch. Upadek tego kraju nieunikniony
A kto wyzywał starsze kobiety i mężczyzn od "moherów"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protest myślicielek dolną głowączyli piz.ą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9 marca 1943 roku, niejaki Hitler zalegalizował aborcję w nieograniczonym zakresie na ziemiach polskich. Był to jedyny przypadek w historii Polski kiedy aborcja była legalna „na żądanie”. Warto dodać, że w Niemczech takie prawo nie obowiązywało, a Niemka która usunęła własne dziecko była skazywana na karę śmieci. Wyjątkiem było zagrożenie życia matki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w rekach one nie mają swoich macić?Wtedy protest był by wazniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyrodnik napisał:
Dlaczego w rekach one nie mają swoich macić?Wtedy protest był by wazniejszy.
Puk,puk czy tu jest "MÓZG".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postulaty feministek są sprzeczne ze światopoglądem większości zwykłych kobiet. No. ale cóż - mamy demokrację i można chlapać na ulicy co POpadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile było feministek na demonstracji w Lublinie? Wszystkie! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale debilne buźki na tych zdjęciach, nikt nie chce im wchodzić do łóżek to strajkują. Zebrać to całe towarzystwo i wywieźć do Syrii, tam islamiści odpowiedni je zagospodarują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie postulaty tych potworów z Loch Ness sprowadzają się do dwóch wyrazów - "Chcemy bolca!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9 i 10 ) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...