Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciał usunąć chory migdał, zoperowali mu nos

Utworzony przez Hendryk, 3 lutego 2012 r. o 07:09 Powrót do artykułu
ten prawnik to stek bzdur pisze wystarczy tylko przeczytać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam pacjentką tego szpitala, tego oddziału i być może tego lekarza...nie wiem, ale nigdy wczesniej nie spotkałam takich profesjonalistów, świetnych i kompetentnych fachowców!! wiadomo na co liczy ten prawnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym szpitalu pracuja profesjonaliści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już przestancie z tymi profesjonalistami, wiemy jaka renome ma szpital i ze funkcjonuje na zasadach jeszcze z PRLu. Komentarze personelu tam zatrudnionego nie powinny byc dodawane, pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zico napisał:
Hendryk- dokładnie...poza tym niech się cieszy że zabieg miał od razu bo na prostowanie przegrody czeka się dwa lata.
Dwa lata? Przyjdz do MSWiA bedziesz mial od reki (tylko wez "reklamówkę")
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yujk napisał:
Dwa lata? Przyjdz do MSWiA bedziesz mial od reki (tylko wez "reklamówkę")
chyba tylko Tobie ta reklamówka potrzebna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hendryk napisał:
To mi dopiero prawnik! Nie wiedział, co podpisuje... Łola Boga trafic do takiego prawnika po poradę!!!
racja, ten prawnik to wiadomo co chce od szpitala i lekarza, czemu do innych lekarzy sie nie czepial jak go zle leczyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nollet napisał:
Facet powinien się cieszyć, że ma głowę. Powinien być wdzięczny doktorom , że nie obcięli mu nosa! A tak na poważnie. By dostać się na praktykę lekarską trzeba mieć „plecy”. Nie mają kłopotów z jej odbyciem krewniacy lekarzy. Dziś zawód lekarza to dochodowy interes, co raz mniej w tym zawodzie ludzi, którzy czują potrzebę niesienia pomocy potrzebującym, w zawodzie są ludzie, którzy tam nie powinni być, to konowały, których inne konowały dopuścili do zawodu i ułatwili zdanie specjalizacji. W ogromnej większości dzisiejsi konowały, nie mają pojęcia o medycynie, oni powinni być hydraulikami, stolarzami, murarzami w żadnym razie lekarzami. Stawiane im zarzuty błędu lekarskiego, czy błędu w sztuce, jest nadużyciem dureń nigdy nie rozumuje błędnie, poza tym on nigdy nie posiadł żadnej sztuki. Nie zapominajmy, że zarzuty stawiają im, zupełnie do nich podobni nepoci. Żeby dostać się na aplikację, sędziego, adwokata, prokuratora, etc, etc. trzeba mieć plecy, a najlepiej należeć do rodziny. Tatuś sędzia, wujo -sędzia, ciotka- adwokat, dziadek- prokurator, etc, etc, etc. I mamy oto sąd III RP, totalnie skorumpowany, totalnie zawłaszczony przez rodziny, totalnie wrogi tym wszystkim , którzy nie mają tzw. pleców. No tak wygląda nasz kraj i nie da się tego ukryć, ani zagadać!
CZŁOWIEKU W JAKIM TY ŚWIECIE ŻYJESZ? WEŹ ZASTANÓW SIE CO MÓWISZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dana napisał:
Niestety lekarze ze szpitala to wielka porażka - nie robią podstawowych badań , lekceważą objawy, i uważają ze tak jest dobrze. Masz złamany krąg- nie zrobią ci tomografu czy rezonansu tylko rtg, nie przekażą do innego szpitala na konieczną opracje ( oni tego nie robią) tylko wypisują w "stanie dobrym". Masz coś z żołądkiem - robią gastroskopie ( nieudolnie - krwawienie po zabiegu) i wysyłają gdzieś do Kielc na badanie histopatologiczne. Oczywiście wynik negatywny a 2 miesiące później jest za późno na operację żołądka i już są przezuty i chemia. Niestety tak lecza w MSWiA.
BYŁAM TAM LECZONA I UWAŻAM ZE TO DOBRY SZPITAL WIEC TO CO PISZESZ TO MIJA SIE Z CELEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola napisał:
Niestety ale pan lekarz J.E. jest bardzo znany w calym szpitalu z tego jak podchodzi do swojej pracy, jego roztrzepanie jest widoczne na kazdym kroku, pracy na caly etap w szpitalu, przychodni i prywatnym gabinecie daje niezle w kosc...pacjentom:-)))
GŁUPOTY OPOWIADASZ, NAWET NIE WIESZ O JAKIEGO LEKARZA CHODZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może napiszcie w końcu że lekarze robią coś dobrego a nie tylko że chcą pieniędzy, itd itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lupus napisał:
Dokłądnie @aninka. Choziaż dla mnie zupelnie naturalne w takim wypadku byłoby rządanie odszkodowania. Szkoda tylko, że takie odszkodowanie sfinansujemy wszyscy - tj.podatnicy. Bo zapłaci za to spzital a nie lekarz. Ja nie twierdzę, że lekarz, który wykonywał ten zabieg jest złym lekarzem. Pewie wielu jego pacjentów jest zadowolonych z powodu dobrze przeprowadzonego zabiegu. Problem polega jedank na tym, że lekarze często są przemęczeni (z powodu chciwości, zbyt dużej ilosci etatów itp.). A z powodu takiego, ze rzadko kiedy pacjenci decydują się na pozwy przeciwko nim są aroganccy i nie przykładają się do roboty. ...a koledze wyzej migdał wyciętoby nie przez pomyłkę tylko dlatego, ze jak ciężarek naciągał mięsnie i powodował skrzywienie nosa. Przynajmniej tak wykazałaby dokumentacja szpitala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASZ CAŁKOWITĄ RACJĘ!! A NARZEKAJĄ ZE PIENIĘDZY NIE MAJĄ A WYDAJĄ KASE NA KOBIETY ITD A NIE SKUPIA SIE NA LECZENIU GDYBY LEKARZ BYŁ KONKRETNY TO BY ZOOPEROWAŁ TO CO TRZEBA NIECH ON ODSZKODOWANIE PŁACI A NIE MY PODATNICY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczęście w nieszczęściu że nie pomylyli migdałków górnych z dolnymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w napisał:
Szczęście w nieszczęściu że nie pomylyli migdałków górnych z dolnymi
Mnie zoperowali nię tą przegrodę co powinni, tak więc chyba coś jest na rzeczy nie uważacie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet wiem, o którym doktorku mowa, mi zrobił to samo przyszłam na operacje zatok i przegrody (na korekte przegrody silnie namawiał chociaż nie była potrzebna), a po zabiegu okazało się, że zatok nie ruszał tylko wyprostował sam nos do tego nieudolnie rok po zabiegu zrobiła tomografie zatok która wykazała ze w zatokach mam niewyleczone i nigdy nie ruszane zmiany a przegroda nosa dopiero teraz jest krzywa. Ten doktorek zmarnował moje zdrowie i pieniądze. Ludzie nie idźcie do tego lekarza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co w koncu wyszlo ? co z lekarzem? bo sprawa ucichla....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie nazwisko lekarza
elżakowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...