Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciał zabić, bo przeszkadzali w sikaniu

Utworzony przez bandyci_na_szubienice, 1 grudnia 2008 r. o 17:34 Powrót do artykułu
mam nadzieję,że uczelnie wypier***ą trych s**8nów na zbitą mordę, a oni znajdą się w miejscu pzrec=znaczonym dla bandytów i jako młode odbyty zostaną przerobieni na więzienne cioty. Zycże wam tego . odbyty przygotować i nasmarować zmalcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmmm czyli jeżeli to co jest napisane w artykule odpowiada stanowi faktycznemu, pijany radny z kolegami sprowokował bójkę /"..uważaj bo się oblejesz''/, a został uderzony nożem przez mężczyznę którego studenci wcześniej nie znali? Mieszkałem przez wiele lat na miasteczku akademickim i wiem doskonale że czasem ze świeżych studentów jak zobaczą duże miasto i popiją jak u siebie na wiosce wychodzą "wsiowi czarodzieje" i zachowują się jak pod dyskoteką w koziej wólce, ale zachowajmy proporcje w ocenach. Zostali sprowokowani , a ten który użył noża powinien pójść bezwarunkowo siedzieć. Ale nie wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bandyci_na_szubienice napisał:
mam nadzieję,że uczelnie wypier***ą trych s**8nów na zbitą mordę, a oni znajdą się w miejscu pzrec=znaczonym dla bandytów i jako młode odbyty zostaną przerobieni na więzienne cioty. Zycże wam tego . odbyty przygotować i nasmarować zmalcem
Dobry komentarz...ha,zgadzam się z Tobą i popieram,jak nie umieją się zachowywać to do pierdla,może trochę spokornieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prymityw napisał:
, ale zachowajmy proporcje w ocenach. Zostali sprowokowani ,
Ty te z tak reagujesz jak ci kto zwróci uwagę? nożem po żebrach/ a może tylko trzymasz a kolega nożem operuje, ty jesteś tylko niewinnym gapiem? Za morde i do kryminału,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prymityw napisał:
Hmmmm czyli jeżeli to co jest napisane w artykule odpowiada stanowi faktycznemu, pijany radny z kolegami sprowokował bójkę /"..uważaj bo się oblejesz''/, a został uderzony nożem przez mężczyznę którego studenci wcześniej nie znali? Mieszkałem przez wiele lat na miasteczku akademickim i wiem doskonale że czasem ze świeżych studentów jak zobaczą duże miasto i popiją jak u siebie na wiosce wychodzą "wsiowi czarodzieje" i zachowują się jak pod dyskoteką w koziej wólce, ale zachowajmy proporcje w ocenach. Zostali sprowokowani , a ten który użył noża powinien pójść bezwarunkowo siedzieć. Ale nie wszyscy.
....a gdzie przeczytałeś że radny i jego kumple byli pijani bo tego nie mogę doczytać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny nie poradny nachlał się i czepiał się to mu dołożyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych gnoi z Uniwersytetu Medycznego to rektor powinien po uprawomocnieniu się wyroku wyrzucić ze studiów. I wypisać wilczy bilet.
~janek63~ napisał:
Radny nie poradny nachlał się i czepiał się to mu dołożyl
Życzę ci, żeby też ci ktoś kiedyś włożył nóż w plecy. Zapewne twoja rodzina powie "no tak, syn się czepiał to mu dołożyli". Prosta sprawa, nie? Tłumoku jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż sie nie chce wierzyc, ze to studenci...Poza tym jesli ich nieznany dotychczas kolega dzgnal kogos nozem to tamci mu powinni udzielic pomocy, a nie zwiewac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawne POsługiwanie się nożem jest przydatne w zawodzie medyka. Jak POjdą siedzieć to jest na 90% pewne, że POgłosują na PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~janek63~ napisał:
Radny nie poradny nachlał się i czepiał się to mu dołożyl
a mi się wydaje że to obywatelska postawa gonić sikających na kamienice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z mojej perspektywy wyglada to tak ze chcecie wsadzic do wiezienia chlopakow za to ze jeden z nich udezyl "wlasna reka" kumpla radnego czy tam radnego..za to ze sie czepil..byl pod wplywem to prawda..a ile razy kazdy z was dal albo dostal w morde pod dyskoteka za to ze ktos prowokowal? czy za to ktorys z was trafil do wiezienia? obcy chlopak ranil nozem oni byli najwyrazniej tylko swiadkami..prawda jest taka ze gdyby to nie byl radny to zadna sprawa nie mialaby miejsca! ile takich akcji sie dzieje kazdego dnia w lublinie nawet nikt o tym nie pisze..az dziwne bo gazety lubia ubarwiac..popatrzcie na to z tej strony do wiezienia za to ze znalezli sie w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie? i spotkali nieodpowiedniego czlowieka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a najwazniejsze jest to ze gdyby radny sie nie czepil to zadna akcja nie mialaby miejsca..przeszliby obojetnie tak jak obok reszty ludzi ktorych mijali na ulicach..taki odwazny ze czepia sie pijanych ludzi o 3ej w nocy? mysli ze ma takie plecy? haha .przeliczyl sie a najlepszy jest film o biednym poranionym radnym w szpitalu "nie wiem dlaczego jak to sie stalo po prostu rzucil sie na mnie z nozem" zauwazmy ze sprawa noza tych chlopakow nie dotyczy nie mieli zadnych celowych zamiarow..takze przemyslcie co piszecie bo az oczy bola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak biedni przypadkowi studenci....przypadkiem spotkali kolesia z nozem przypadkiem z nim caly wieczor pili ....z tego co wiem maja postawione zarzuty pobicia i kradziezy i jak wychodzi z artykulu PRZYZNALI sie do winy - dziwi mnie upolitycznianie tego typu spraw trzeba byc naprawde deb***em albo znajomym tych pseudostudentow zeby takie zachowania nie tyle tolerowac ile jeszcze bronic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi się wydaje że studenciaki z nowo zapoznanym kumplem dresem-szalikowcem chcieli sobie komuś dopier***ić, a że było ich pięciu a pobitych trzech to im się udało szczególnie że dwóch dostało kosy, i co do ma do rzeczy czy ktoś jest radnym czy nie radnym, jak by sobie dali po ryjach to jestem pewny że sprawy by nie było ale żę dwóch na trzech dostało kosy to jest sprawa w sądzie i tyle, i nie ma co porównywać tego do szarpanin pod dyskotekami bo tam raczej nikt kos nie wyciąga,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHA ;D no i dobrze że nawalili radnego ;) nie mógł spokojnie przejść? ;) radny był pijany :) i jego koledzy też ;d i brechta z was ;d sędziowie się kur*a znalezli ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...