Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kurka walki żuli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kulka w łeb takiemu śmieciowi-nie mam zamiaru łożyć z moich pieniędzy na jego dostatnie życie w ciepełku przed telewizorem lub stołem bilardowym w puszce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w celi zrobią mu Sajgon z tyłka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
w celi zrobią mu Sajgon z tyłka
I tak to bedzie za mała kara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie - kulka w pusty leb. Spoleczenstwo powinno eliminowac takich degeneratow albo zsylac ich do jakiegiegos odizolowanego wiezienia na wyspie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje w ZK bede musial mowic temu Panu per Pan na kazdym kroku bo tego wymaga ode mnie ustawa... wracam do omu ipije piwo.Zona sie zlosci bo nic nierozumie,a ja po prostu pracuje.zeby utrzymac rodzine,ktora trace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kulka w łeb takiemu śmieciowi-nie mam zamiaru łożyć z moich pieniędzy na jego dostatnie życie w ciepełku przed telewizorem lub stołem bilardowym w puszce.
Weź zamknij mordę jeb..y przychlaście, nawet pewnie nie pracujesz pało !, w pierdlu nie siedziałeś to zamknij jadaczkę i nie pisz o wygodach jakie oferują polskie Zakłady Karne, bo się gnoju naoglądałeś filmów chyba za dużo. !!! On by pewnie wolał kulkę w głowę, zdajcie sobie sprawę pojeby, że to tragedia całej rodziny, jego również i albo się powiesi w celi albo resztę życia spędzi w więzieniu. Do pana "gada" - to było sobie palancie lepszy zawód wybrać, do Policji i do Wojska nie wzięli to poszedłeś na klawisza albo dociąga, gardzę takim palantami jak TY je***y "gadzie", macie zje***e życie i wyżywacie się w tzw. pracy na osadzonych. Na mieście boisz się pewnie przyznać gdzie pracujesz i chodzisz jak myszka, każdy by Ci z miejsca ryja obił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna bezsensowna śmierć i zmarnowane życie z powodu alkoholu. Marihuana zmiast alkoholu, a na Świecie będzie trochę lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...