Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziadek moze podziekowac, sasiadom za informacje o tym ze trzyma takie pieniadze w domu. Wierzycie ze to byl przypadek wchodza sobie dwie panie i ooo 30 tys. sobie lezy . Bez przesady , nie chce zeby ktos mnie zle odebral i zaraz mi sie tu obrazal ale czasem zbyt duze zaufanie do ludzi, badz chwalenie sie i pokazywanie co ma sie w domu nieodpowiednim osobom wlasnie skutkuje w takie sytuacje. Proponuje podlaczyc obie amatorki szybkich pieniedzy do wariografu i zapytac skad wziely informacje ze taka kwota znajduje sie w tym lokalu. Ale zaraz przeciez jeszcze najpierw trzeba je zlapac :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie cygańskie ścierwa ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorze, nie przy ulicy Puchacza, tylko przy ulicy Puchaczej. Nazwa ulicy pochodzi od puchacza - takiego ptaka. Podobnie ulicie w sąsiedztwie noszą nazwy od innych ptaków: Sokola, Jastrzębia, Łabędzia, Słowicza, Gilowa, Szczygla... Ech... te pismaki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie pierwszy i pewnie nie ostatni taki przypadek nie tylko zresztą w Lublinie.To wygląda na całkiem skoordynowane działania robione po bardzo dokładnym rekonesansie.Starzy ludzie są naiwni jak małe dzieci.Mam nadzieję że złapią te nikczemnice i że zgniją one w pierdlu.Powinny też zwrócić cały ten nakradziony szmal razem z rekompensatą za tragedię jaką ten staruszek teraz przeżywa w samotności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary a durny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zawsze zastanawia po cholerę ludzie trzymają takie pieniądze w domu? To już banków nie ma? Tak, to każdy płacze, że kasy nie ma, płaczą - "jak żyć Panie premierze?" a metodą "na wnuczka" albo przez innych oszustów tracą "oszczędności życia".   Ja cholera choćbym chciał oszczędzić 100 zł to nie mam z czego, bo przy zarobkach rzędu niecałe 1300 zł człowiek tylko się zapożycza. A później stęka taki emeryt jakie to grosze dostaje za tyle lat pracy. A my za obecną pracę dostajemy mniej, niż wielu emerytów bierze emerytury - choć to z naszych pieniędzy są potrącane środki na wypłatę ich emerytur, bo jak każdy wie ZUS to dno i siedem metrów mułu.   Żal mi staruszka ale jak któryś przedmówca zauważył - musiał pewnie wypaplać komuś, że ma tyle i tyle pieniędzy w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
当たる気がしないティショットが大きく曲がって林の中へ消えた時、ダフりそうだなぁ・・・と思ったアイアンを、やっぱり思い切りダフッた時、外しそうな30センチのパットがやっぱり外れた時。 激安ゴルフクラブ  ゴルフ練習場で、あるいはコースで、「ゴルフは難しいなぁ・・・」というつぶやきや、叫び(?)をよく耳にします。かなりの使い手とお見受けする人でも、「難しい」と口にします。何が難しいかというのはキャリア、腕前、ゴルフ環境によって人それぞれですが、1mの棒切れで、地べたの直径5センチの小さいボールをひっぱたいて遠くへ飛ばそうというのですから、そりゃぁ、難しいですわな。しかもです、それを横を向いて、前へ(ん?前を向いて横、か?)飛ばそうというのです。いったい、何が悲しくてこんなことを・・・・と、思う人がいても当然ですよね。ですが、ゴルフというスポーツ自体の本当の難しさは、静止しているボールに対して自分から働きかけて行かなければならない事にあるのではないかと、思うのです。静止している自分が、アクションを起こして、これまた静止しているボールへ運動エネルギーを与えてやる。しかも相手は地べたにいる5センチの物体です。このことがゴルフを難しくしている基本中の基本なのではないかと思うのです。 ピンG25アイアン ピンG25 ping g25他のスポーツ、例えば野球は、ピッチャーはボールを握って、全身を使って大きなモーションを起こして、ボールを投げ、バッターは飛んでくるボールを打ち返します。サッカーですとキックオフからの、ファーストタッチを受けたプレーヤーが足でボールを転がしながらパスコースを探します。
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...