Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chłopcy układali kamienie na torach. O krok od tragedii

Utworzony przez Gość, 27 września 2010 r. o 19:31 Powrót do artykułu
Straszne, że niemal co tydzień piszecie o tego typu zdarzeniach w Lublinie :/ Młodzież i dzieci nie mają co robić, że narażają życie innych ludzi ? :/ Mam nadzieję, że SOK i Policja będą łapać takich lekkomyślnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem są to dzieci zaniedbane przez rodziców. I wszystko. A że jest ich dużo to świadczy o tym, że mamy sporą część społeczeństwa niewydolną wychowawczo. Przyczyny mogą być różne. Od alkoholizmu po deb***izm i chuligaństwo. Ale mieć pretensje do władz, że nie mają co robić to krótkowzroczność. Moje tam miały przy niemałym wysiłku z mojej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Moim zdaniem są to dzieci zaniedbane przez rodziców. I wszystko. A że jest ich dużo to świadczy o tym, że mamy sporą część społeczeństwa niewydolną wychowawczo. Przyczyny mogą być różne. Od alkoholizmu po deb***izm i chuligaństwo. Ale mieć pretensje do władz, że nie mają co robić to krótkowzroczność. Moje tam miały przy niemałym wysiłku z mojej strony.
O boże co za belkot , ten już ocenił że dzieci są z pijackiej rodziny , lol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Moim zdaniem są to dzieci zaniedbane przez rodziców. I wszystko. A że jest ich dużo to świadczy o tym, że mamy sporą część społeczeństwa niewydolną wychowawczo. Przyczyny mogą być różne. Od alkoholizmu po deb***izm i chuligaństwo. Ale mieć pretensje do władz, że nie mają co robić to krótkowzroczność. Moje tam miały przy niemałym wysiłku z mojej strony.
a moze ci rodzice zapieprzaja od rana do wieczora w robocie, zeby jakos godziwie zyc? dziwne w dzisiejszych czasach? raczej nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOL. Tak się składa, że nie da się wykoleić pociągu przez kamień na torach.. mały kamień jest niczym dla pociągu, jak pył a większe kamienie są spychane przez specjalny zderzak który między szyną ma prześwit kilku centymetrów i większe przeszkody spycha. Myślicie, że inżynierzy lokomotyw to głupcy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślicie, że inżynierzy lokomotyw to głupcy ? Myślimy, że tory kolejowe to nie miejsce zabaw dla dzieci. W artykule nie było o zagrożeniu wykolejeniem pociągu, tylko o zagrożeniu życia tych chłopców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem nie ma kar w polsce prawdziwych bo jakby byly to dzieci nie wpadaly by na takie glupie zabawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Straszne, że niemal co tydzień piszecie o tego typu zdarzeniach w Lublinie :/ Młodzież i dzieci nie mają co robić, że narażają życie innych ludzi ? :/ Mam nadzieję, że SOK i Policja będą łapać takich lekkomyślnych ludzi.
ja mam rodzicow ktorzy pracuja i mi takie glupoty na mysl nie przychodzily zeby robic jakies tragedje dla ludzi bo sama chce zyc na wolnosci a nie siedziec na komisarjatach to zalerzy od wychowania moze akurat ci co wpadaja na takie pomysly mieli takich samych rodzicow bo jablka od jabloni daleko nie spadaja a policjanci juz powinni wiedziec co maja z takimi robic ale policja jest jak nie trzeba a jak trzeba to nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emila napisał:
ja mam rodzicow ktorzy pracuja i mi takie glupoty na mysl nie przychodzily zeby robic jakies tragedje dla ludzi bo sama chce zyc na wolnosci a nie siedziec na komisarjatach to zalerzy od wychowania moze akurat ci co wpadaja na takie pomysly mieli takich samych rodzicow bo jablka od jabloni daleko nie spadaja a policjanci juz powinni wiedziec co maja z takimi robic ale policja jest jak nie trzeba a jak trzeba to nie ma
"na mysl nie przychodzily" no i jakos mnie to nie dziwi po przeczytaniu posta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja widzę jedno radykalne rozwiązanie: strzelać, bez ostrzeżenia. Skoro nie można po ludzku, trzeba jak Józek S. Gdzie są rodzice?? Dla mnie niema tłumaczenia w stylu: ciężko harują czy patologia. Są przecież jeszcze dziadkowie, domy kultury etc. Jakby jeden z drugim po 12 godzin w szkole siedział na lekcjach to by mu się odechciało łazić po torach. Do tego porządne lanie rzemykiem takim cieniutkim, to może by dotarło do tępego umysłu. Naogląda się jeden z drugi deb***nych filmików na YT, a później wychodzą takie kwiatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lepiej było wziąć się do nauki? Na itszkolenia.pl znalazłam świetne kursy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...