Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chłopiec czy dziewczynka? Pomyłka w szpitalu w Lublinie. Placówka odpowiada

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lutego 2018 r. o 07:04 Powrót do artykułu
undefined napisał:
A są rodzice którzy decyzję o tym, czy mają syna czy córkę pozostawiają swojemu dziecku. I tak też je "wychowują". Zagłębiając się w tematy płci należy stwierdzić że, dziś to niestety nie jest jednoznaczna sprawa a fakt posiadania siusiaka czy bułeczki niczego nie rozstrzyga.
 Mnie nikt takiego wyboru nie dał i dlatego nie wybrzydzam - raz dziewczynka, raz chłopaczek ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kup słownik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak pielęgniarka, czy lekarz mając malutkie nagie dziecko może pomylić płęć? Przecież to nie jest schowane w pieluszce! Sami się ośmieszają, myślę, że rodzice powinni zrobić badania i stwierdzić, czy to ich potomek. Inaczej przez całe życie będą mieli z tylu głowy - może to jednak nie jest moje!!!
  Może ma przerosniętą łechtaczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz napisał:
undefined napisał:
Jak pielęgniarka, czy lekarz mając malutkie nagie dziecko może pomylić płęć? Przecież to nie jest schowane w pieluszce! Sami się ośmieszają, myślę, że rodzice powinni zrobić badania i stwierdzić, czy to ich potomek. Inaczej przez całe życie będą mieli z tylu głowy - może to jednak nie jest moje!!!
No niestety, nic nie wiesz na temat płci i rozpoznania jej od razu "po wyglądzie". Takie masz "katolickie" wychowanie i taką wiedzę. I może tyle w temacie.
 Jaką sieczkę trzeba miec pod czaszką, żeby na każdym kroku dokopywać "katolikom"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...