Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chmiel: Pożar domu jednorodzinnego, 7 osób ewakuowanych

Utworzony przez Anna, 30 kwietnia 2013 r. o 14:52 Powrót do artykułu
Nie rozumiem dlaczego ludzie nie zakładają alarmu z czujnikiem pożarowym ?! Ja mam taki czujnik przy systemie alarmowym, opłacam głupie 20 zł miesięcznie składki w Krajowej Sieci Alarmowej Sztabu Ratownictwa i śpię spokojnie, Wiem, że jeżeli zacznie się dymić to natychmiast będzie alarm i zaraz przyślą straż pożarną, a przy okazji przez całą dobę pilnują czy ktoś nie włamał mi się do mieszkania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Anno to dobrze że masz i stać cię na taką czujkę oraz opłacanie abonamentu , ale weź pod uwagę że Tusk i spółka doprowadzili do takiej sytuacji materialnej nasz naród i niestety większości nie jest na to stać pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie. może sie wydawać, że to tylko 20 zł. ale najczęściej teraz ludziom nie wystarczy pieniędzy od wypłaty do wypłaty. taka teraz rzeczywistość, ze nie wystarcza nawet żeby zapłacić wszystkie rachunki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...