Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chmielaki Krasnostawskie 2013 już wkrótce (program)

Utworzony przez Gość, 7 sierpnia 2013 r. o 19:26 Powrót do artykułu
:( Jakie kufle , zawsze jakiś dziadek przy wejściu na muszlę sprzedaje Fajans z naklejka n kolejny rok, żenada, kufle to były w latach 70 jak ceramika robiła co rok inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak :) mam chmielakowy z 77 roku :) genialny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bywam co roku z nadzieją że kupię dobre piwo i co roku piwo jest gorsze... Naprawdę nie ma niczego ciekawego, tylko dokładnie to samo co w markecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baltroczyk,,,Krzyszak,Andrysz,,,,,są beznadziejni,,,jak można ich zapraszać,,,kompromitacja,,,tych co zapraszają,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie piwo sprzedawane bezpośrednio z tanków. Zapowiada się dużo ciekawsza organizacja. Widać że browary dość mocno przygotowują się do imprezy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROGRAM ABOSLUTNIE BEZNADZJENY, KTOKOWIEK GO UKŁADAŁ, ŻENADA. JUŻ CIEKAWSZY FILM W TELEWIZJI NIŻ TEGOROCZNE CHMIELAKI. OGROMNA SZKODA BO STRASZNIE DUZO LUDZI Z NICH REZYGNUJE BO NIC, ABSOLUTNIE NIC NIE MA W TYM ROKU DLA NAS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaki program podajcie linka :huh:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Promocja Chmielaków to porażka brak informacji w mediach, plakatach bilbordach  Jak ma być dobrze jak organizowaniem imprezy i promocji zajmują sie ludzie z Kółka Wzajemnej Adoracji.   PROMOCJA imprezy to podstawa  aby dotrzeć do mieszkańców  nie tylko miasta ale i wojewodztwa  nie mowiac o Polsce. Niedługo Chmielaki będą rangi dożynek na dalekiej prowincji..... Na zdrowie <> B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedzie zajebiscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tanie kino. Kino niekomercyjne. Kino festiwalowe. Klasyka kina B) Dyskusyjny Klub Filmowy 16 - spotkajmy się przed dużym ekranem https://www.facebook.com/Dkf16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie mogę doczekać się mojej ulubionej imprezy. Jeżdżę na Chmielaki od kilkunastu lat. Można popróbować dobrego piwa i będzie moja ulubiona Perła w różnych wersjach :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...