Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chrześcijański Sylwester w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 grudnia 2017 r. o 18:31 Powrót do artykułu
zanim ktoś tam się wybierze niech wpierw przeczyta i zobaczy że to nie jest dobry pomysł : ***mieczducha888.blogspot.com/2017/12/dlaczego-ewangeliczni-chrzescijanie-nie.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzieliście te ceny, no jak się dostaje 500+ to i można iść, jest za co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnych już całkiem poj......o !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrześcijanin to świadek, który dzieli się swoim doświadczeniem spotkania z Jezusem. Tomasz Wasilewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
widzieliście te ceny, no jak się dostaje 500+ to i można iść, jest za co
 Coś ty tak sie czepił tego 500, tak ci szkoda? Zamiast siedzić przy kompie zrób bajbuska to i twoje dziecko dostanie. Czy masz kompleks że nie stoi...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pec będzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po 24 bedom zawody w piciu mszalnego na czas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek Sz. ze Skierki podrzuci po imprezie czy kluczyki będą ogólnie dostępne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te inne sylwestry to pogańskie ?,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Chrześcijanin to świadek, który dzieli się swoim doświadczeniem spotkania z Jezusem. Tomasz Wasilewski
 dzieli się tzn. wnosi sowitą opłatę za spotkanie z Jezusem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fikuś napisał:
undefined napisał:
widzieliście te ceny, no jak się dostaje 500+ to i można iść, jest za co
Coś ty tak sie czepił tego 500, tak ci szkoda? Zamiast siedzić przy kompie zrób bajbuska to i twoje dziecko dostanie. Czy masz kompleks że nie stoi...?
bo mnie szlag trafia jak musze zapieprzać na czyjeś bajbusy gdzie moim nikt nie dawał a to jest 1/3 mojego wynagrodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo słuszne postepowanie i radość dla każdego moralnie się prowadzącego Polaka z rodziną! Państwo nam dopomaga we właściwy sposób i nawet chętnie zapłacę za to, aby uchronić moje dzieci przed rożnego rodzaju domówkami co to nie wiadomo co się tam dzieje a dziewczyny do domów wracają z brzuchami! Polska katolicka i wierna panu Bogu oraz Jezusowi Chrystusowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dbam o rodzine .... napisał:
bardzo słuszne postepowanie i radość dla każdego moralnie się prowadzącego Polaka z rodziną! Państwo nam dopomaga we właściwy sposób i nawet chętnie zapłacę za to, aby uchronić moje dzieci  przed rożnego rodzaju domówkami co to nie wiadomo co się tam dzieje a dziewczyny do domów wracają z brzuchami! Polska katolicka i wierna panu Bogu oraz Jezusowi Chrystusowi!
Zapomnial wol jak cieleciem byl! Swoja przyszla zone to chyba poznales na kolku rozancowym? Jak dobrze pamietam, to te kosciolkowo-oazowe dziewczyny pierwsze zaskakiwaly brzuchami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To park naukowo technologiczny jest od religijnych imprez? Może pracuje się tam też nad nową generacją wody święconej? Lepszej, bardziej skutecznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekta w inkubatorze technologicznym. Nieźle k..a!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem tylko czy te 90% negatywnych komentarzy jest pisana przez  katolików? Podobno 90% społeczeństwa Polskiego jest zedeklarowanymi katolikami! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krys napisał:
Ciekawy jestem tylko czy te 90% negatywnych komentarzy jest pisana przez  katolików? Podobno 90% społeczeństwa Polskiego jest zedeklarowanymi katolikami!
 Nie to nie są katolicy. Na forum (negatywnym) często "uczepi" jeden dwóch i się satysfakcjonują, to  POdnieca ich niezdrowe emocje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenuś! Szlak cię trafia?- jakoś nie może cię trafić, bo ty ciągle o tym, że "zapieprzasz" na czyjeś "bachory". Dobrze by było, aby cię trafił. Wiele forów by się uwolniło od twojego "plucia na obce bachory". Może byś wyjaśnił mnie ciemnemu jak to się dzieje, że to ty utrzymujesz "obce... Do twojego rozumka nie dotarło jeszcze, że musisz też utrzymywać "obcych emerytów"- to tak dla lepszego twojego samopoczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się dzieje na pielgrzymkach gdzie dziewczyny wracają z brzuchami Takie spędy robione są we właściwym celu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie skoro znachorstwo będzie refundowane, to czemu tego nie nazwać nauką ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...