Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciąg dalszy konfliktu o maszt przy ul. Szafirowej (wideo)

Utworzony przez swój nick, 17 lipca 2008 r. o 08:05 Powrót do artykułu
Konopielka nadal trwa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też mieszkam na porębie i mi zwisa czy maszt będzie czy n ie.a ci co protestują winni się uspokoić bo ich blokady i tak nic nie dadzą.jak ktoś siedzi w domu na 4-rech literach i nie ma co robić to mu przychodzą głupoty do głowy.człowiek zapracowany,harujący od rana do wieczora ma w nosie maszt,bo w domu jest tylko kilka godz.także moja rada do protestujących:do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o co sie oni właściwie kłócą ze im bedzie widoki psuł w mieście? bo nie rozumiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje aby Ci protestujacy wyrzucili w ramach protestu komorki, bo przeciez szkodliwe sa, a wiekszosc ojcow z tego osiedla idac tym tokiem myslenia i tak ma juz napromieniowane dzieci bo zazwyczaj komorke nosza w kieszeni spodni, czyli blisko jajek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram wcześniejszą wypowiedź... nie wiem czy oni sobie zdają z tego jaki inne urządzenia codziennego użytku domowego wywołują promieniowanie.. ot monitor i inne.... Niech wszyscy, którzy protestują na znak protestu wyrzucą telefonu komórkowe i wypowiedzą umowy sieciom telefonii komórkowej zobaczymy czy tak naprawdę obawiają się promieniowania. założę się że wszyscy mają komórki i promieniowania się nie boją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z jj i z jankiem. Ludziom nie dogodzi. Jak nie ma zasięgu lub jest słaby to lecą Q..wy na operatora i groźby rozwiazania umowy!!! Jak operator chce polepszać swój zasięg to źle bo coś tam...... Ludzie opanujcie się!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...