Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciepła zmiana w mieście. Kolejne drzewa w szalikach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 listopada 2017 r. o 21:59 Powrót do artykułu
To mi moda na... marnotrastwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że nie jest to finansowane z naszych podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotyczny pomysł. Czy paniusie zastanowiły się, czy to drzewom nie szkodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiadając innym komentującym: 1) Tak, "paniusie" się zastanowiły. Mamy potwierdzenie dendrologów, że drzewom takie instalacje nie szkodzą. Dodatkowo, drzewa i tak są owinięte sztuczną otuliną, czego z daleka może nie widać; 2) Nie jest finansowane z podatków. Włóczki zakupują same członkinie grupy. A Wy, proszę Państwa? Co zrobiliście dla miasta i jego urody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Co zrobiliście dla miasta i jego urody?"... Kiedyś czapkę zarzuciłem na gałęzie, no i papierek po cukierku rzuciłem na trawnik. Też się liczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z naszych podatków!! A od kiedy płacisz podatki ciamajdo? TY z nich żyjesz darmozjadzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...