Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"zachowanie nieakceptowalne" nazywajmy rzeczy po imieniu - zwykły "cham i prostak".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
omijać szpilale w małym lublinie szerokim łukiem, pozostaje tylko Kraków i Warszawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dyrektor !! kiedyś sam miałem podobną sytuację.. lekarz posądził mnie o alkoholizm.. ten geniusz medycyny połączył sobie w głowie szybko moje wyniki i stan organizmu.. tymczasem była to ciężka choroba nie mająca nic z tym wspólnego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjentka wróciła do domu bez jakejkolwiek diagnostyki.Medyczny punkt widzenia dyrekcji uznaje to za normę.Transport chorych po szpitalu przez pracowników gospodarczych też...Brnąc dalej można odnaleźć inne ciekawostki związane z nieudolnymi oszczędnościami. Dyrektorze Tadeuszu BRAWO TY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachowanie pan pielegniarek w tym szpitalu tez jest podobne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje w służbie zdrowia ponad 10 lat ale o takim stanowisku jak noszowy to słyszę pierwszy raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjentka podsłuchała rozmowę,że niby to jest ćpunką.Ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamstwo i drwiny z pacjentow to norma w polskich szpitalach. Poziom empatii personelu medycznego gorszy niz w trzecim swiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego, że ją zwolnili? Pójdzie gdzie indziej poniżać ludzi. Ma odszkodowanie bulić. I to milionowe. A jak nie ma kasy, to komornik na mieszkanie ma wejśc. Niech się technik nauczy szacunku. Tyle lat szkoły darmowej nie wystarczyło, to teraz niech ma płatne szkolenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwalniać kogoś z pracy z powodu żartu słownego to gruba przesada. I to jeszcze po przeprosinach. To jest normalna reakcja obronna psychiczna człowieka który pracuje z urazami i obrażeniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy lekarz, pielęgniarka itd powinien tak traktować pacjentów jakby sam chciałby być traktowany gdyby był na ich miejscu _ "A jak chcecie, aby ludzie wam czynili, czyńcie im tak samo i wy." - Ewangelia Łukasza 6:31 Biblia Warszawska _______ GOOGLE : "amputowana ręka - Wszechmogący Pan Jezus moją radością siłą i mocą w szpitalu i po wypadku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
omijać szpilale w małym  lublinie szerokim łukiem, pozostaje tylko  Kraków i Warszawa
 Nie zgadzam się. Jestem od prawie ośmiu lat dość częstym gościem (od jednej do nawet kilku wizyt miesięcznie) szpitala PSK 4 i nie spotkałem się tam nigdy (poza jedną osobą, lekarką, na co najmniej 10-15 lekarek i pielęgniarek/pielegniarzy, pracowników pracowni rezonansu z którymi miałem kontakt) z obcesowym traktowaniem. Wręcz przeciwnie. Mogę rzec, że przy tych kontaktach nie brakuje pomocy i empatii, dostosowania zabiegów i badań (w miarę możliwości) do godzin mojej pracy. I dlatego muszę wystąpić w obronie szpitalnego personelu. Brak kultury i zrozumienia może pojawić się wszędzie (w Warszawie i Krakowie również), ale sugerowanie, że w Lublinie jest to normą, jest po prostu żałosnym kłamstwem. I nie - przez te lata nie musiałem wręczać komukolwiek jakiejkolwiek koperty, nie jestem również w żaden sposób powiązany z np. ordynatorem czy dyrektorem szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwalniać kogoś z pracy z powodu żartu słownego to gruba przesada. I to jeszcze po przeprosinach. To jest normalna reakcja obronna psychiczna człowieka który pracuje z urazami i obrażeniami.
 "Zart slowny" czyli zwykla szydera a do tego z chorego czlowieka? To rzeczywiscie iscie wyborna forma odreagowania stresu i wspaniale poczucie humoru oraz kompletny brak empatii, ktore jak widze sa i tobie bardzo bliskie. Tylko takich lac poi mordach i patrzec jak rowno puchna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby ludzie w szpitalu byli mili to każdy by chciał tam wracać. A tak, nie zawracają im głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani pacjentka przesadziła ze swoją wrażliwością a pan dyrektor z surowością. Sam jestem wieloletnim pacjentem i z humorem podchodzę do sytuacji gdzie czasami sam mam udział w trudnych sytuacjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego, że ją zwolnili? Pójdzie gdzie indziej poniżać ludzi. Ma odszkodowanie bulić. I to milionowe. A jak nie ma kasy, to komornik na mieszkanie ma wejśc. Niech się technik nauczy szacunku. Tyle lat szkoły darmowej nie wystarczyło, to teraz niech ma płatne szkolenie.
 Masz coś z głową???? Za takie coś milionowe odszkodowanie? Dostała wystarczającą karę. I przestań szczekać. Do lekcji bo mam zabierze komputer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-reaguje z humorem, dobre sobie, może jakbyś był w takim stanie jak pacjentka, która jest bezbronna, nie może się ani poruszyć, ani odpowiedzieć na ataki słowne, to chyba by ci do smiechu nie bylo.... ty kazik nie porównuj wszystkich do siebie, nie znasz tej choroby to sie nie wypowiadaj, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogarda dla człowieka - a od kogo ta technik RTG takiego traktowania pacjenta się nauczyła ? Opowiadała mi koleżanka jak ją potraktował ordynator położniczego oddziału podczas wizyty tuż przed porodem. Na sali , w obecności wszystkich wyzwał ją od spaśluchów,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pięknie zamiatają sprawę pod dywan. Poczekajmy na werdykt z prokuratury. Skoro pacjentka nie mogła się poruszać a w poprzednim artykule wyraźnie napisano, że tego od niej wymagano i wyzywano ją, nie wykonano badań bo "pacjentka nie chciała współpracować". Ciekawe jak miała to zrobić? Nie życzę nikomu takiej choroby, ale Ci ludzie, każdy bez wyjątku powinni odpowiedzieć za poniżanie osoby chorej na stwardnienie zanikowe boczne. Tej kobiecie nie zostało dużo życia. Byłoby w tym kraju chyba zbyt pięknie, gdyby tak po prostu mogła godnie dożyć ostatnich dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo wielu lekarzy i z personelu medycznego to zwyrodniałe potwory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...