Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciężko chorzy chłopcy za zebrane nakrętki pojadą do Rzymu

Utworzony przez qoozy, 7 października 2010 r. o 09:44 Powrót do artykułu
A kiedy następna akcja (zbierania nakrętek)? Bo nazbierało mi się pół worka (60 litrowego), a w miniony wtorek nie mogłem dostarczyć go do Olimpu (miejsca zbiórki). Nakrętki zbieram od roku, dotychczas przekazywałem je (przez znajomych) w warszawskiej fundacji. W czerwcu 60 litrowy (wypełniony po brzegi) worek oddałem na pl.Litewskim (podczas zbiórki MM Lublin).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nakrętki można zostawić w akademikach UMCS, w Babilonie na pewno, jest specjalne pudełko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nakrętki można również przynosić do Zakładu Energetycznego na Garbarską lub Wolska w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://prezenty.boo.pl/addpoint.php?id=alpina23 I W STOKROTCE NA NaŁĘCZOWSKIEJ za kasami kliknijcie mi punkta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...