Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co czwarte dziecko z nieprawego łoża

Utworzony przez Katte, 2 grudnia 2013 r. o 09:50 Powrót do artykułu
Autorze artykułu. Zanim coś napiszesz zasięgnij języka ILE TO  NASZE państwo dokłada dla samotnych rodziców i dlaeczego naprawdę rodzi się więcej dzieci z nieformalnych związków !!!   Kpina - państwo daje 170 zł z tytułu samotnego wychowywania na 1 dziecko. W pełnej rodzinie niezależnie czy jest ślub czy go nie ma - oraz w zalezności od zarobków. Na 1 dziecko dostaje się od 90 zł do 130. I to jest powód że rodzą się nieślubne dzieci Samotnie wychowuję dziecko - i nie dla tych ochłapów od państwa taką podjęłam decyzję. Dziś pracuję i nieźle zarabiam a pieniądze od państwa nie należą mi się już.i dobrze Powiem tak : Zawsze był to dodatkowy grosz ale żeby z tego się utrzymać i płodzić dla tego kolejne dzieci to jest patologia. Te 170 zł to była kwota wystarczająca do opłaty pańswowego żłobka i WIO do roboty - bo z nieba nikomu nie kapią pieniądze.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w takiej Japonii tylko 2% ( słownie dwa ) dzieci rodzi się z takich związków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie znalazłam tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) Sprawdzaliście? http://fw.pl/lokaliz
  Mega :D Dzięki wielkie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak powiedziała Pani dyr. Kozaczuk - kwestia mieszkaniowa jest tu ważna - proszę sprawdzić, kto dostaje komunalne mieszkania i wszytski będzie jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nieprawego" łoża? Dziennik Wschodni stał się gazetą moralizującą? Jak można w ten sposób tytułować artykuł o danych statystycznych? Panowie autorzy chyba się pochorowali po andrzejkach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOJE DZIECKO TEZ NIBY Z NIEPRAWEGO LOZA ALE NIE PRZPOMINAM SOBIE ZEBYM UKRADL TO LOZE ALBO WYLUDZI W INNY NIEPRAWY SPOSOB....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to radyjo i ojciec derechtor?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Mega :D Dzięki wielkie :)
  Cytat
Słuchajcie znalazłam tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę  :) Sprawdzaliście? http://fw.pl/lokaliz
       
  Mega :D Dzięki wielkie :)
    dziękujesz za to że ci będą przychodzić sms-y płatne po 2 dychy kilka razy w tygodniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pójdziecie do łóżka bez papierka to z nieprawego łoża macie papierek i dacie 800 zł co łaska to już jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby D W dostał się pod skrzydła Radia Ma... , tytuł wskazuje iż autor posiada moralność pani Dulskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Bo ludzie wiedzą, że samotni rodzice mogą liczyć na większe wsparcie od państwa". Co to znaczy? Chętnie skorzystam z tego wsparcia (hehehe ;/ ).Znam też kilka rodzin i matek samotnie wychowujących dziecko, które są w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Na pewno przyda im się ta ... "pomoc". Proszę nie ośmieszać się tym artykułem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorze artykułu. Zanim coś napiszesz zasięgnij języka ILE TO  NASZE państwo dokłada dla samotnych rodziców i dlaeczego naprawdę rodzi się więcej dzieci z nieformalnych związków !!!   Kpina - państwo daje 170 zł z tytułu samotnego wychowywania na 1 dziecko. W pełnej rodzinie niezależnie czy jest ślub czy go nie ma - oraz w zalezności od zarobków. Na 1 dziecko dostaje się od 90 zł do 130. I to jest powód że rodzą się nieślubne dzieci Samotnie wychowuję dziecko - i nie dla tych ochłapów od państwa taką podjęłam decyzję. Dziś pracuję i nieźle zarabiam a pieniądze od państwa nie należą mi się już.i dobrze Powiem tak : Zawsze był to dodatkowy grosz ale żeby z tego się utrzymać i płodzić dla tego kolejne dzieci to jest patologia. Te 170 zł to była kwota wystarczająca do opłaty pańswowego żłobka i WIO do roboty - bo z nieba nikomu nie kapią pieniądze.
Widzę,że Panią tez zirytował ten artykuł o pomocy Państwa i jak można na tym zarobić(hahaha!). Po co pisać takie brednie? Ktoś najwidoczniej nie ma pojęcia o realiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pójdziecie do łóżka bez papierka to z nieprawego łoża macie papierek i dacie 800 zł co łaska to już jest ok
  I pamiętajcie jeszcze, że jak współżycie, to tylko "bo Bożemu", czyli "na Misjonarza" - inaczej to Grzech ! Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 jak nie stać na dzieci to się nie rodzi, pozabierać ta darmową forsę, bo tylko patologia się rozmnaża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast czepiać się LUDZI czas najwyższy wziąć za D'U'PY księżuli - po ostatniej PEDO AFERZE zrobił sie jeden wielki smiech. Społeczeństwo czeka na procenty NIEŚLUBYCH DZIECI KSIĘZULKOW - z NIEPORAWEGO ŁOŻA RÓWNIEŻ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały sukces sukienkowych którzy 20 lat nauczają religi w szkołach i co panowie czarni ? Dobrze żeście sie sprawili ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto dowód, że ksiądz Irek spłodził syna. Są wyniki badań DNA   http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/oto-dowod-ze-ksiadz-irek-spodzil-syna-sa-wyniki-badan-dna_368658.html     Ksiądz Waldemar Irek miał więcej dzieci?! Kubuś ma starsze rodzeństwo?   http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/ksiadz-waldemar-irek-mial-wiecej-dzieci-kubus-ma-starsze-rodzenstwo_367784.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu sie księży jechowcy przyczepiaja a co oni sami to ze soba robią? są kur.. które z nimi robią te dzieci i czesć, no chyba,że na siłe księżą to robią w takim przypadku to przestępstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toż  wszystko dookoła bzyka się na potegę , dziewczyna jak nie zaliczy czterech bojkow na dyskotece uważa że to stracona noc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...