Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co radni uchwalili na sesji

Utworzony przez Gość, 20 listopada 2009 r. o 21:13 Powrót do artykułu
brawo brawo brawo! ja nie mogę znaleźć pracy w lublinie a tu za gratisa daje się 400 zł ;] pogratulować roztropności w wydawaniu publicznych pieniędzy do prywatnej kieszeni... ehhh :/ błazeństwo! ludzie gdzie tu sprawiedliwość?! wrrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonić to bydło z ratusza , niech nie robią z siebie już dłużej pośmiewiska , będę to powtarzał do czasu aż z niego znikną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, prawie 13 tys. za notoryczne niewywiązywanie się ze swoich obowiązków. Eh, gdybym ja tak mógł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni nie uchwalili uchwały w sprawie podwyżki. Projekt uchwały został odrzucony - ZA głosowało 8 radnych, PRZECIW 10 radnych, WSTRZYMAŁO się 5 radnych. Uchwała zatem nie przeszła, a Prezydent pozostał bez podwyżki... Nierealizowane inwestycji, nieudolność urzędu, ogólna ocena: słaba dwójka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jasna cholera jeszcze dziad malo zarabia ze podwyzke mu daja, tym nierobom z ratusza juz calkowicie sie w glowach popier***ilo!!!!!!! Co on takiego zrobil dla miasta ze zasluzyl na te pieniadze, by sie wstydzil!!!!!!!!!!!!!!!! Jednym slowem dno!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykla przy takich okazjach mawiac Andrzej Gwiazda - juz na etapie kandydatow nie ma przypadkowych kandydatow!!! A Ty sie dziwisz czemu to "opozycja" nad sprawa POdwyzki w aspekcie (nie)wykonania budzetu i obietnic wyborczych wogole nie dyskutowala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się dziwicie, ostatnio cebularze podrożały, to trzeba pensję zwaloryzować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
by żyło się lepiej ! Przecież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wszystko gra! W rewanżu szef naszego prezydenta p.Tusk,też nam da podwyżki od 1 stycznia i to takie,że z radości zakręci się nam w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za co się pytam ??!!! Jeśli Pan prezydent ma honor to powinien przekazać te pieniądze na charytatywny cel. Sam nie zbiednieje a w końcu zrobi coś pożytecznego dla mieszkańców tego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kurierlubelski.pl/stronaglowna/...denta,id,t.html Jaki ma cel artykuł DW? Mącić w głowach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni nie przyznali Prezydentowi podwyżki. Wstyd , bo małostkowość ich zniszczy. Prezydent, który zmienia miasto jak żaden dotąd, budżet jest dwukrotnie większy niż za Pruszkowskiego i jest wykonywany/ nie biorę pod uwagę kilku remontów z ubiegłego roku , ale to wszędzie się może zdarzyć/. Tworzy strefę ekonomiczną, rozwija kulturę, ściąga do miasta nowe instytucje- Sąd Pracy, Sąd Elektroniczny i wiele innych jest atakowany przez zawistnych i maluczkich radnych, którym nie spełnia wszystkich zachcianek wyborczych i nie rozwala budżetu. To oni nie bacząc na dobro miasta /ogólne/ forsują swoje obiecanki wyborcze w celu przypodobania się elektoratowi, żeby tylko załapać się w przyszłych wyborach. Niedługo Prezydent Lublina będzie zarabiał mniej niż wójt Konopnicy, mimo że wszyscy w urzędzie podwyżki dostali. W małych ludziach małe dusze, małostowość,zawiść , zazdrość i prywata. Wstyd mi ,że tacy ludzie mienią się naszymi przedstawicielami i bęłkoczą o sprawiedliwośći . Od dawna było wiadomo,że do polityki ciągnie swołocz. Szkoda tylko,że Adam Wasilewski uległ namowom Po i dał się skusić na kandydowanie. Tam nie ma miejsca dla przyzwoitych ludzi, bo zwyczajnie zagryzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent nieudacznik. I tyle. Z obietnic przedwyborczych nie zrealizowął nic. Totalnie nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam, że przyznanie podwyżki prezydentowi przy takich miesięcznych poborach to przegięcie. Nie chodzi o kwotę tylko o zasadę dlatego, że tyle się trąbiło o zwolnieniach w administracji publicznej, o zmniejszaniu i cięciu wydatków. Bezrobocie wzrasta i nawet firmy, które tego specjalnie nie odczuwają, obcinają ludziom pensje, każą za darmo pracować po godzinach i straszą zwolnieniem. A tu proszę, podwyżka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ze spółką dla Motoru? wybory za pasem, powoli wiem na kogo Nie głosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi się ze redakcja powinna przynajmniej w internetowej wersji dziennika przeprosić czytelników za podanie błędnych informacji na temat podwyżki dla prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...