Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co to jest Sukkot, czyli rabin w Zamoyu

Utworzony przez Jassini, 6 października 2009 r. o 16:37 Powrót do artykułu
Dla poprawności politycznej lub jak kto woli równowsagi trzeba teraz do szkoły zaprosić mahometanina. Jak kultura to kultura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko, tylko chyba lepiej jakby opowiedzieć i porównać kilkanaście różnych zwyczajów religijnych, ale wiadomo kto rządzi, a tak na marginesie co to za religia, która pozwala na budowanie sklepów w miejscu świętym jakim jest były cmentarz pod Plazą ? Myślę że tym warto młodzieży wspomnieć i o nie wywiązywaniu się z umowy, a także o blokowaniu inwestycji w stadion lublinianka, bo za blisko cmentarza- kirkutu jest, ale plaza na cmentarzysku jest ok. bo sami ja wybudowali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie żyd napisał:
spoko, tylko chyba lepiej jakby opowiedzieć i porównać kilkanaście różnych zwyczajów religijnych, ale wiadomo kto rządzi, a tak na marginesie co to za religia, która pozwala na budowanie sklepów w miejscu świętym jakim jest były cmentarz pod Plazą ? Myślę że tym warto młodzieży wspomnieć i o nie wywiązywaniu się z umowy, a także o blokowaniu inwestycji w stadion lublinianka, bo za blisko cmentarza- kirkutu jest, ale plaza na cmentarzysku jest ok. bo sami ja wybudowali!
Przecież od zawsze jedyną religią żydowską była władza i mamona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Oświęcimiu Izraelczycy ( nie napiszę Żydzi bo powiedzą, że jestem antysemitą ) nie dopuścili do budowy marketu i to za ogodzeniem obozu. Czyli widać, że w Lublinie nie jesteśmy homofobami jak nas opisuje Agora i to bardzo często. Aj waj co za naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...