Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co z obietnicą wyborczą Krzysztofa Żuka? Remont ważnej ulicy nie znalazł się w planach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 kwietnia 2019 r. o 09:14 Powrót do artykułu
się rzuciły trolliska pisowskie do komentowania jak szczerbaty na suchary :)
 hurtowo wrzucają komentarze, chyba Nowgrodzka zganiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, wreszcie regularnie pojawiają się artykuły przy których pisie trolle z Nowogrodzkiej mogą wyrobić dzienne normy wpisów narzucone przez centralę. Dawać dawać trolle, płodzić kolejne komentarze bo prezes dniówki nie wypłaci. O czym pisać chyba wiecie? Dewelo-Lublin, dewelo-prezydent, dewelo-cwaniaki, Zunio, Detroi Wschodu, ubogacanie korporacji itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwnym trafem wszystkie komentarze nieprzychylne deweloprezydentowi szybko dostają dużo minusów. Ale w sumie czego się spodziewać po tubie propagandowej ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwnym trafem wszystkie komentarze nieprzychylne deweloprezydentowi szybko dostają dużo minusów. Ale w sumie czego się spodziewać po tubie propagandowej ratusza.
E tam. Nie wszystkie tylko te napisane przez trolli pisowskich takich jak ty, podszywających się pod przypadkowych czytelników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie mu spokojnie popracować, dopiero co się kadencja zaczęła a tu już rozliczenia. Czy to nie żałosne trochę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy chcą wszystko od razu. Inni znowu narzekają że całe miasto rozgrzebane. Ja jeżdżę ul. Kunickiego która na odcinku od Zemborzyckiej do Gluskiej nie było remontu od czasu Tow. Gierka a i tak nikomu nie przeszkadza jej stan i pędzą 80 km/h
 Też mnie to bawi. Parę inwestycji równocześnie i już narzekają, że nie da się po mieście jeździć. No ale jak nie ma paru jednocześnie, to mazanie się, że prezydent z obietnic się nie wywiązuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wypociny... napisano to chyba tylko po to żeby zrobić dobrze pisowskich płatnym trollom/hejterom
 trudno się z tobą nie zgodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POkraki bronią zadłużyciela za wszelką cenę. Dobrze wyszkolone kundelki jak TW Bolek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba poczekać aż jakiś deweloper będzie chciał coś wybudować przy Zana a wtedy deweloprezydent szybciutko się tym zajmie, wręcz będzie to priorytet.
 POnoć zaoranie Globusa to przymiarka do jakiejś dewelo-inwestycji w tych okolicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwnym trafem wszystkie komentarze nieprzychylne deweloprezydentowi szybko dostają dużo minusów. Ale w sumie czego się spodziewać po tubie propagandowej ratusza. Teraż ty masz na plusie a on -6.
E tam. Nie wszystkie tylko te napisane przez trolli pisowskich takich jak ty, podszywających się pod przypadkowych czytelników.
 O właśnie Cię strollował. Co do nminusów to fakt w godzinach pracy  trolla. Po nocy wszystko normalnieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chawła oawdu .Ale przerobił naiwnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ufam Żukowi i wiem, że Zana wyremontuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecanki cacanki! Panie prezydencie co z przebudową ul. Kunickiego? Herberta? Światłami na skrzyżowaniu z Kraszewskiego? Czekamy aż ktoś zginie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...