Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co z połączeniem drogi 747 z obwodnicą Lublina? Będzie później. Przez... jaskółki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 sierpnia 2017 r. o 17:48 Powrót do artykułu
jeszcze tak debilnej wymówki to nie słyszałem!! Jaskółki?? zagnieździły się na budowie?? To jakieś żarty!! Chyba że to taka budowa co nic się nie dzieje a sprzęt wrasta w ziemie!! Co to za dziadowski wykonawca!!! Żądam maksymalnej kary za opóźnienia dla tej firmy krzak co to niby to buduje; a ten pan co ich będzie krył lub kryje to powinien także odpowiadać za niedopełnienie obowiązków lub za mataczenie!. Szok - jaskółki im przeszkodziły!! No szok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po otworzeniu tej drogi powinni wyłączyć niepotrzebnie wybudowane światła w Konopnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo chociaż wydłużyć cykl na 19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja już wjechałem na ten nowy odcinek na jednym skrzyżowaniu, bo nie było zakazu ruchu i dojechałem tam gdzie łączy się z wcześniej wybudowaną 747. Swoją drogą zastanawia mnie kiedy jakiś mędrzec drogowy zauwazy błąd w oznakowaniu na rondzie przy zjeździe do Opola. Na znaku są błedne dane o odległości do Kamienia i Lipska. Po przejechaniu 3 km na znakach ubyło 10 kilometrów. Sądzę że znak ten ustawiono nie po minięciu własciwego ronda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość (dzisiaj o 17:48) Zgłoś 0 jeszcze tak debilnej wymówki to nie słyszałem!! Jaskółki?? zagnieździły się na budowie?? To jakieś żarty!! Chyba że to taka budowa co nic się nie dzieje a sprzęt wrasta w ziemie!! Co to za dziadowski wykonawca!!! Żądam maksymalnej kary za opóźnienia dla tej firmy krzak co to niby to buduje; a ten pan co ich będzie krył lub kryje to powinien także odpowiadać za niedopełnienie obowiązków lub za mataczenie!. Szok - jaskółki im przeszkodziły!! No szok! abc Jesteś ograniczony ze wszech miar... nie potrzeba nic dodawać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że na drogowskazie przy zjeździe na 747 nie powinno byłc tylko miejscowości Opole Lubelskie, ale miejsce końcowe DW747 czyli Iłża, ostatecznie Lipsko. To samo w Iłży jest drogowskaz Lipsko a w Lipsku Solec n Wisłą. W Solcu od niedawna podano kierunek Opole Lubelskie, a powinien być wszędzie Lublin (Konopnica) czyli tam gdzie kończy się docelowo 747. I jeszcze jedno pytanie dlaczego stara 747 nadal oznakowana jest jako 747. Powinna być jako 747 bis - widziałem takie oznakowania we Francji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błąd za błędem przy budowie wyjazdu z Lublina na Opole Lubelskie (most w Kamieniu) i na Kraśnik. Idiotycznie "przebudowano" skrzyżowanie w Kopnopnicy. Zamiast wybudować po dwa pasy ruchu to dokonano totalnej blokady neurologicznego, gdyż jedynego wyjazdu ww. kierunkach. Nie wybudowano drugiego wiaduktu nad linią kolejową, aby były po dwa pasy ruchu w obu kierunkach. Codziennie w korku od Selgrosa do wiaduktu kolejowego na Stasinie stoję po 35-55minut. Czy ktoś w ogóle myśli "planując" inwestycje? !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...