Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co zdrożeje, a co stanieje w Lublinie? Jest też plan miejskich inwestycji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 września 2017 r. o 15:56 Powrót do artykułu
"Od lipca wzrosnąć ma opłata za wywóz śmieci. Jak bardzo? – Jeszcze kalkulujemy – mówi Beata Krzyżanowska, rzecznik prezydenta. Powodem podwyżki jest zmiana przepisów, która w całej Polsce wymusi na mieszkańcach rozdzielanie odpadów na cztery pojemniki, co podnosi koszty" ... każdy pretekst dobry. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze pensje nie rosna w takim samym tempie jak wszelkie opaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie wiadukta nad raclawickie!  Ne potom sprzedawał pole w Bychawie żeby tera w korkach stał przed moim Czechowem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No na szczęście szykuje się kolejny rok bez jakichś drastycznych podwyżek. Dzięki Żuk i tak trzymaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tak patrzę na teren naszej Wspólnoty i na przepisy różne i zastanawiam się, gdzie sobie postawimy ten dodatkowy pojemnik na śmieci. Chyba w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłata za śmieci to zwykły ukryty podatek. Moje śmieci, ja płacę, ale ja nie mogę zawrzeć umowy, negocjować ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś mylnie określa zasobność portfela mieszkanca Polski. Minimalna pensja wyniesie 1530 zł, a 2100 zł ma w sobie inne daniny dla państwa. Dlatego opłata za żłobek powinna wynieść 153zł, a nie 210zł, skoro odnosi się do minimalnej pensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawki za śmieci są wyższe niż w Warszawie. Brawo deweloprezydent tak 3maj. Obiecanego jeszcze jako vice tunelu pod Sowińskiego dalej nie widać. Taki kręgosłup jak u Gowina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bilety na Zamek nie wzrosną? LOVE, LOVE, LOVE - IS ALL AROUND!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, więcej kundli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łysoń POdniósł wywóz śmieci o + 67% i PO 3 latach nie ma przy moim bloku pojemnika na śmieci suche. A obiecywał co zrobi za ten finans ( opłata 3 m-ce z góry po wejściu nowej składki ) a szary podatnik dostał za to..... Jest tak w nasim Lublinie bo RIO nie kontroluje podwyżek ratuszowych i czy władza wywiązuje się z obietnic. Nasich nie sprawdza się. Jkby to zrobili Pisuary to dopiero byłby rejwach tj. aj waj giewałt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...