Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Sąd sądem ale sprawiedliwość musi byc po naszej stronie..." - made by Straż Miejska Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już od pewnego czasu nabrałem pewności, ż SM przestała robić to do czego była powołana. Kasa wzięła górę nad zdrowym rozsądkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ich w końcu zlikwidują ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No prosze, Straż Miejska miasta Lublin ponad prawem, szczyt wszystkiego. To Pan Gogola jest mądrzejszy od Prokuratury Generalnej, ale buta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Sąd przyjmuje wnioski od organu nieuprawnionego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Gogola się mocno myli. Niech troche poczyta w prawie, a swoja drogą to straży miejskiej już dawno nie powinno być. Tyle miast już zrezygnowało z tego pasożytniczego tworu urzędniczego to czemu Lublinowi ma się nie udać. Lubelacy zadziałajmy !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto Polska właśnie! Każdy sobie rzepkę skrobie.Czy Polska leży w cywilizowanej Europie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kraj. I tu ma być bezpiecznie? Powinno się maksymalnie karać za wykroczenia drogowe ale okazuje się ze to nielegalne. Żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZASTANAWIAM SIĘ ILU STRAŻNIKÓW MIEJSKICH POSIADA PUNKTY KARNE,MÓGŁBY TO KTOŚ SPRAWDZIĆ WYDAJE MI SIĘ,ŻE BĘDZIE TO ZNIKAMA ILOŚĆ TYCH ALA STÓŻY PRAWA 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto Polska właśnie! Każdy sobie rzepkę skrobie.Czy Polska leży w cywilizowanej Europie?
Dlatego tusk musi odejść,nie panuje już nad niczym !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie słuchajcie się tego co ten artykuł napisał. Miałem sprawę w sądzie. ...i co gò...o 300 dostałem za niewskazanie. Pani sędzia nie chciała słuchać takich argumentów jak w tym artykule. To jest tylko opinia jakiegoś prokuratura. Jaja normalnie. Tylko zastanawiam się jaki interes ktoś ma w pisaniu takich rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadufany w sobie , niezatapialny niedorzecznik lubelskich nierobów jeszcze raz pokazyje swoja indolencję.   Zuk powinien nominować go do nagrody Nobla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę ocenić sytuacje na tym filmie    co bardziej przeszkadza odholowywany pojazd czy holownik   i po co nam taka straż miejska która utrudnianam życie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przecież miał to być rząd "fachofców", przyjazne państwo, itd., a tu prostych, jednoznacznych przepisów nie potrafią uchwalić. Niech teraz płacą zwykli Kowalscy, dla cwaniaczków, biznesmenów i ludzi władzy znalazła się furtka ewakuacyjna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się zastanawiam nad tym, dlaczego nikt w prasie nie piętnuje łamiących prawo - przekraczających dopuszczalną prędkość, którzy realnie zagrażają naszemu bezpieczeństwu tylko czepiliście się straży jak rzepy psiego ogona i macie wodę na młyn, no pytam pana Smagę dlaczego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ja mieszkam w matrixie? zdjęcie z masztu be z trójnoga dobre? a skąd ja ma wiedzieć z jakiego zrobili mi zdjęcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W SM Lublin jest kilka osób ( na tzw stołkach) co uważa ,że prawo jest po to żeby je naciągać na swoją chorą wyobraźnie. Pewna pani G. twierdzi nawet , że komentarze pisane w LEX-ie przez niby znawców tematu są ważniejsze od rozporządzeń, aktów prawnych i postanowień organów do tego powołanych. Kobieta ta wręcz uważa że to ona stanowi prawo w tym mieście i wie lepiej co można a co nie. Oczywiście panowie Komendanci ( nie wszyscy a jest ich aż 3) też idą tym samym tokiem myślenia niż pani G. Wrazie wpadki mają swoich podwładnych na którym można zrzucić odpowiedzialność  za swoje chore i błędne decyzje. Najciekawsze jest jeszcze to ,że pan rzecznik Robert G. po zostaniu funkcyjnym Strażnikiem Miejskim zmienił swoje poglądy o 360' i teraz twierdzi że białe jest czarne a czarne białe a czasami różowe bo tak będzie lepiej to wyglądało. Z pozdrowieniami dla Kasztanki i Narcyza. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZLIKWIDOWAĆ STRAZ MIEJSKĄ!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kraj. I tu ma być bezpiecznie? Powinno się maksymalnie karać za wykroczenia drogowe ale okazuje się ze to nielegalne. Żal
Dlatego tusk musi odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniu, a zapytaj ile było wypadków w miejscach gdzie fotoradary pstrykają? Może okaże się, że ich nie było lub było tak mało, ze te fotomandaty, są niczym innym niż tylko dodatkowym ZŁODZIEJSKIM sposobem na skubanie lubelaków, że o śmieciach nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...