Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a po co w tej zasr... dziurze stadion??? zrownac to gow... z ziemia i nie zawracac sobie glowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Qjwa mamy w Lublinie już wszystko tylko stadionu nam brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kogo będzie stać na utrzymanie dwóch stadionów? Impreza co dwa tygodnie i co dalej, jakie sa pomysły żeby stadiony zarabiały na siebie a nie generowały koszty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa stadionu w tym miejscu to sabotaz.Bedzie nieukonczonny teatr, niedokonczone lotnisko i niedokonczony stadion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słusznie, nie ma po czym jeździć (ulice, tunel), nie ma się gdzie wysr...(wc),a stadion dla kiboli chcą budowć...I to jeszcze z możliwością rozbudowy, znowu zrobią lepiankę w stylu Globusa, tez była rozbudowywana na bazie jeż istniejących trybun, cały grajdoł i wiocha Lublin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie można było zmodernizować stadionu Lublinianki? Tam jest świetne miejsce. Po wyremontowaniu stadionu mogłoby powstać ponad 20 tys. miejsc, czwarta trybuna od północy połączona z budynkiem klubowym, wielopoziomowym parkingiem na te 1000 samochodów (które w dzień powszedni też by działały, odciążając centrum), a w ostateczności z jakąś galerią. Za tym budynkiem miejsce na bazę treningową; połączenie z trasą W-Z i największym węzłem komunikacyjnym umożliwia bezkolizyjne korzystanie z parkingu. + rozwiązanie problemu stadionu + uporządkowanie okolic Lublinianki + nowoczesny, funkcjonalny parking + nieruszanie atrakcyjnego terenu przy b. cukrowni Nie ukrywajmy, że w tej chwili stadion nie jest artykułem pierwszej potrzeby, co nie oznacza, że za 2 lata nie będzie potrzebny. Wybudować go należy, ale można przy tym pomyśleć o jego innych funkcjach. Na stadionie przecież mogą się odbywać mecze międzynarodowe, koncerty, ale także dobrze nagłośnione medialnie imprezy młodzików (na wzór Coca Cola Cup) albo np. mecze polityków. Kolejną dobrą lokalizacją jest stadion przy Kresowej (o tym się nie będę rozpisywał). Innymi słowy, okolice Krochmalnej to nie najlepsza lokalizacja dla stadionu. Przemawia za tym chyba tylko bliskość dworca PKP, z którego kibole wrogich drużyn mają blisko do stadionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam komentarze powyżej, to już wiem, dlaczego Lublin cofa się w rozwoju. Prostactwo i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby było jasne: lubelscy kibice zasługują na ten stadion i drużynę co najmniej I-ligową za ich wierność i zaangażowanie. Lubelski sport tego potrzebuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zz1 napisał:
Dlaczego nie można było zmodernizować stadionu Lublinianki? Tam jest świetne miejsce. Po wyremontowaniu stadionu mogłoby powstać ponad 20 tys. miejsc, czwarta trybuna od północy połączona z budynkiem klubowym, wielopoziomowym parkingiem na te 1000 samochodów (które w dzień powszedni też by działały, odciążając centrum), a w ostateczności z jakąś galerią. Za tym budynkiem miejsce na bazę treningową; połączenie z trasą W-Z i największym węzłem komunikacyjnym umożliwia bezkolizyjne korzystanie z parkingu. + rozwiązanie problemu stadionu + uporządkowanie okolic Lublinianki + nowoczesny, funkcjonalny parking + nieruszanie atrakcyjnego terenu przy b. cukrowni Nie ukrywajmy, że w tej chwili stadion nie jest artykułem pierwszej potrzeby, co nie oznacza, że za 2 lata nie będzie potrzebny. Wybudować go należy, ale można przy tym pomyśleć o jego innych funkcjach. Na stadionie przecież mogą się odbywać mecze międzynarodowe, koncerty, ale także dobrze nagłośnione medialnie imprezy młodzików (na wzór Coca Cola Cup) albo np. mecze polityków. Kolejną dobrą lokalizacją jest stadion przy Kresowej (o tym się nie będę rozpisywał). Innymi słowy, okolice Krochmalnej to nie najlepsza lokalizacja dla stadionu. Przemawia za tym chyba tylko bliskość dworca PKP, z którego kibole wrogich drużyn mają blisko do stadionu
Mówisz o Lublinianca-jak by mozna było budowac to by Norwegowie nie uciekli.KIRKUT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion powstanie na dawnych osadnikach.To bagno.Wymaga mniej pali niz inna budowla.Parking bedzie na 1000 samochodów ,stacja PKP bisko ma bc zbudowany dworzec glówny PKS to w czym rzecz ze tylu VETO,ale to Polskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"słusznie, nie ma po czym jeździć (ulice, tunel), nie ma się gdzie wysr...(wc),a stadion dla kiboli chcą budowć" Nie wiem jak Ty, ale ja kope robię w domu. Jak jesteś z podlubelskiej wsi, i masz często problemy z oddaniem swojego kału to zapraszam do mnie. Stadion dla kiboli ? Gdyby nie Ci "kibole" to Motoru już dawno mogłoby nie być. No ale co to może obchodzić jakiegoś buraka. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
Jak czytam komentarze powyżej, to już wiem, dlaczego Lublin cofa się w rozwoju. Prostactwo i tyle.
Popieram i tak samo mysile że w Lublinie jest prostactwo pozdrawiam a prostactwo niech sidziy cicho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie. Tylko jedno ale kto na tym stadionie będzie grał... ile razy w roku.....? Przecież w Lublinie już nie ma profesjonalnego sportu i nie zanosi się na niego przez najbliższych wiele lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psy szczekają ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj,to najmniej potrzebna inwestycja do której zawsze trzeba będzie dokładać. Dlaczego radnych nie isteresuje stan dróg, brud, komunikacja itp itd tylko bzdety ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestujmy przeciw tej budowie!!! Zapraszam na http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Nie-dla-nowego-stadionu-przy-ulicy-Krochmalnej-w-Lublinie/173207446051667
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież stadion nie gra, tylko piłkarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa nic nie zrobmy , najlepiej narzekac wy mohery ! nic nie robmy oddajmy pieniadze z unii innemu miastu , bo po co nam skoro mozna wybudowac gdzies indziej ... chyba niektore osoby zapomnialy ze projekt powstaje ze srodkow unii europejskiej + wklad miasta , ale co tam deb***e beda narzekac , stadion lublinianki zaorac w pi..u ! potrzebny jak psu narty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszy pomysł to duży płatny parking dla ciężarówek, tego w lublinie brak a miasto tranzytowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe, banda frustratów, pozdro dla zwolenników stadionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...