Użytkownik przedsiębiorca dnia 03 marzec 2011 - 20:49 napisał BRAWO! Dokładnie jest tak jak mówisz! Normalnie mnie krew zalewa jak patrze na tych sku.. nauczycieli.. eh dobrze ze lata nauki mam za sobą... Musiałeś mieć "pod górkę" do tej szkoły. Nie ma nic milszego niż uśmiech byłych uczniów, pamięć przy różnych okazjach,zwyczajne dzień dobry na ulicy,szacunek rodziców etc. Pracowałam jako nauczyciel i te lata pracy trudnej,ciężkiej,ale przynoszącej ogrom satysfakcji z tego co się robi,osiągnięć dzieci,radości rodziców i wdzięczności wyrażanej wtedy i teraz. Nic piękniejszego nie mogło mnie spotkać niż usłyszane słowa ucznia:"To dzięki Pani wyszedłem na ludzi","Jest Pani najlepszą nauczycielką","Bardzo za Panią tęsknimy" i wiele innych miłych słow od rodziców moich uczniów.Osobiście bardzo ciepło wspominam wszystkich uczniów,rodziców oraz koleżanki i kolegów. Tutaj możecie pisać wszystko co najgorsze,a ja wiem,że to ciężki kawałek chleba w dzisiejszych czasach. Moich nauczycieli wspominam bardzo ciepło i mam nadzieję,że moje dzieci nigdy o swoich pedagogach nie będą źle mówić.Niedaleko pada jabłko od jabłoni.Pozdrawiam wszystkich nauczycieli tych z miejskich dużych szkół i z wiejskich małych szkółek. JESTEŚCIE WIELCY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz