Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz więcej uczniów chce się uczyć w mundurze. Już cztery klasy w każdym roczniku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 października 2016 r. o 21:54 Powrót do artykułu
o bo jak preacują po 15-20 lat i przechodzą na emeryturę to i większy musi być nabór do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda matołów !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hajlowanie przy wronie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak powinno być. Szkoły powinny dawać zawód. Kończysz dajmy na to klasę wojskową w liceum i masz zagwarantowaną pracę w wojsku, to samo w policji i straży pożarnej. A ty człowieku kończ studia żeby być operatorem wózka widłowego w Biedronce lub Leclercu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim jest ta fajna laska z 19 zdjęcia? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne jest tylko to, że w 3/4 przypadków to nie "szlachetna postawa" tylko "chęć pewnego zarobkowania" jest motywacja podejmowanych decyzji. Z patriotyzmem i szlachetnością raczej niewiele ma to wspólnego:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@kako matoł to cie zrobił cwelu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serek napisał:
@kako matoł to cie zrobił cwelu ...
Nie zgrywaj takiego bohatera zakórwiona szmato z LO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra sprawa pewny etat,emeryturka  wieku 34 lat itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mistrzem świata w bobsleju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim jest ta fajna laska z 19 zdjęcia? :) Mistrzem świata w bobsleju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co im ta nauka jak i tak nie będą mieć pracy po tym śmiesznym liceum po prostu brakuje etatów nic się raczej nie zmieni jak zwykle z zewnątrz wygląda wszystko ładnie do telewizji ale w środku to nie jest nic fajnego z tego co słyszałem i widziałem sierżant wyżywa się na dzieciach każe robić pompki na kościach aż do krwi wyzywa ich i każe robić nie ludzkie ćwiczenia zapewne łatwiej jest mu wyżywać się na dzieciakach pewnie jakieś nie spełnione ambicje czy coś , 5 godzinne katowanie ich to nie sposób żeby przeszkolić ich na dobrych żołnierzy,strażaków czy policjantów nie polecam tego liceum , nie posłałbym swojego dziecka do takiego liceum nie czułbym się pewnie czy coś by się nie stało mojemu dziecku przy boku takiego wariata(sierżanta i nauczycieli) zresztą w każdym wieku można przejść szkolenie wojskowe sam miałem obowiązek pójścia do wojska i taki spełniłem ale było zupełnie inaczej zresztą ta szkoła to ściema założyli taki profil tylko po to by zgraja nastolatków zapełniła ich klasy może wcześniej nie mieli popytu na uczniów takie klasy w naszym kraju nie mają przyszłości MON chce tylko zapełnić siły rezerwowe myślę że ten komentarz przyda się komuś i będzie omijał tą szkołę szerokim łukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuta z 14 xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
nie posłałbym swojego dziecka do takiego liceum
pewnie, choduj kalekę i niedorajdę życiową :D Oby okazało się gejem/lesbijką, przynajmniej nie przekaże popapranych genów dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie chodują takich kapitanów? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno jest człowiekiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...