Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CSK, teatry, muzea. Co mają i ile zarabiają dyrektorzy instytucji kulturalnych?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 września 2017 r. o 18:09 Powrót do artykułu
I niech mi ktoś powie czy to jest normalne? Tym bardziej, ze sporo jest instytucji państwowych czyli to my im fundujemy takie pensje :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta informacja o zgromadzonym majątku podana przez Dziennik Wschodni ma na celu zachęcić do przestępstwa - porwanie dla pieniędzy ? Innego wytłumaczenia nie widzę w jakim celu to jest, a może by tak poinformować ile zgromadzonych oszczędności i nieruchomości posiada redaktor naczelny i pracownicy gazety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba się publikacja oświadczeń to niech zrezygnują z roboty za publiczne pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie artykuły są chore. wszystko jest w sieci jak kogos to ciekawi to znajdzie. Dajcie juz spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest ta walcząca "kultura niepodległa" ? Budżetowe i samorządowe pasibrzuchy. Wiszące u klamek podatnikow-sponsorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Franaszek Piotr (Centrum Spotkania Kultur): 150 763 zł (umowa o pracę w CSK) " ... niewąsko. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś zazdrości - też może startować w konkursach...te osoby też ciężko pracują, zarządzanie takim instytucjami nie pewnie proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No super,prawie jak premierzy;).W sumie każdy z nas wie że należy się dorwać do koryta...oni się dorwali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się w pale nie mieści że tyle zarabiają w dzielnicowych domach kultury albo w tak "rozpoznawalnych"i często uczęszczanych przez mieszkańców Lublina instytucjach jak Rozdroża czy Galeria Labirynt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem doświadczonym specjalistą, zapie....dalam po 250 godzin miesięcznie albo i więcej i mam na rękę 2200 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak ktoś zazdrości - też może startować w konkursach...te osoby też ciężko pracują, zarządzanie takim instytucjami nie pewnie proste.
 hahahhahha ciężka praca to w kopalni a nie 3 godziny dziennie :))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niech ktoś powie, że w KULTURZE żle się żyje ? Zarobki po 100 tysięcy rocznie to źle ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
I niech ktoś powie, że w KULTURZE żle się żyje ? Zarobki po 100 tysięcy rocznie to źle ????
 To jest kilkanaście osób. Rzesza szeregowych pracowników zapier.... na te ich pensje i dostaje 1600-1800 na rękę (kwoty z WBP). Tak, szanowny panie, w kulturze zarobki przyprawiają o rozpacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieźle zwłaszcza w nieruchomościach w garażach przeciętnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy tych informacjach powinna być jeszcze jedna: przynależność partyjna. To by się ludzie zdziwli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma rządzi sami polityczni Franaszek prawa ręka Muchy rekordzista .Ile jeszce do wyborów samorządowych bo nie mogę na to patrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratukuję panom i paniom dyrektorom samopoczucia... pochylcie się teraz nad pensjami swoich pracowników bo Im/Nam wcale tak wesoło nie jest!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w ciężkim szoku. Nic tylko iść w kulturę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak ktoś zazdrości - też może startować w konkursach...te osoby też ciężko pracują, zarządzanie takim instytucjami nie pewnie proste.
  Spoko, kiedy najbliższy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze, nawet Sławek bierze prawie 8 koła miesięcznie... Kto by pomyślał! Czuję się jak ostatni jeleń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...