Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cugowski popiera ACTA: To zamach na złodziejstwo

Utworzony przez kamil k, 25 stycznia 2012 r. o 15:19 Powrót do artykułu
dziwne, żeby w ustali mieli wprost napisać, że chodzi o inwigilację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cugowski jest tak samo mądry jak piękny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stare lata zdziwaczał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cugowski popiera ACTA bo liczy na wielką kase ze sprzedaży płyt tylko żeby się nie przeliczył ten playbackowy artysta Poza tym jeśli muza będzie tylko płatna to jego synkowie pójdą na bezrobocie z braku fanów którzy zapłacą za ich bełkot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym miała tyle kasy co On to tez nie kupowałabym podróbek. Zapomniał wół jak cielęciem był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak. tylko dlaczego jak narazie zaden z mlodych artystow nie wypowiedzial sie pozytywnie o acta? Jak na razie pozytywnie wypowiedzial sie holdys i cugowski, czyli 2 pro rzadowe owieczki z ktorych jedna uzywa nielegalnego oprogramowania(odsylam do wikipedii) i 2 pan ktory od dluzszego czasu zbija kokosy na puszczaniu wlasnych piosenek z plyty i ruszaniu ustami do nich. Jak dla mnie 2 super autorytety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało kasy?... trzeba zrobić z synów "gwiazdy", a z ich talentem to będzie sporo kosztować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cugowski sam nie wie o co chodzi. Jeśli boi się o swoje "dobra" to myślę, że może spać spokojnie, czy aż tak się na to piraci rzucają to mam wątpliwości, tym bardziej, że ten Pan nie szanuje swojej publiczności na żywo... Nawet jak śpiewa z playbacku to się nie przykłada. żenada:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Przeczytałem ten dokument i nigdzie nie znalazłem – jak podnoszą larum internauci na różnych forach – żeby to był zamach na wolność obywatelską, na wolność internetu, etc. Owszem, to jest zamach, ale na złodziejstwo - mówi portalowi Fronda.pl wokalista Budki Suflera. Właśnie tym się różnisz Pan od prawników, bo większość zgodnie przyznała, że ACTA jest dokumentem napisanym zawierającym sugestie i niedomówienia. Sam przeczytałem ACTA i mam wątpliwości co do wielu zapisów. - Jeśli ścigamy tego, kto ukradł samochód, buty albo zegarek, to nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy nie ścigać tego, kto ukradł coś niematerialnego - przekonuje muzyk Budki Suflera. Nie widzę powodu, aby to "coś niematerialnego" uczyniło komukolwiek krzywdę, ponieważ artyści i tak dostają całe gówno w porównaniu z tym co wytwórnia posiadająca prawa autorskie zabiera. Zdaniem Cugowskiego wokół ACTA zrobiła się "zawierucha", ludzie powtarzają to co usłyszeli w mediach "nie mając zielonego pojęcia" o zapisach ustawy. Dodaje, że jest mu przykro, że "nasze państwo samo nie mogło wygenerować z siebie czegokolwiek, co mogłoby ukrócić ten proceder". Może przypomnieć Panu koncert Sylwestrowy w Rzeszowie, za który zgarneliście 130 tys. zł za "zagranie" z playbacku? Czyli za co pieniądze podatników zostały wydane? Czy nie okradliście tym samym uczestnikom koncertu serwując im gówno z płyty zamiast prawdziwej muzyki? Równie dobrze jakieś radio mogłoby puścić waszą płytę i na to samo by wyszło. Koncert Budki Suflera za 130 tys. z playbacku Jak przekonuje muzyk, "ACTA ma na celu przede wszystkim zwalczanie podróbek i handlu podróbkami wszelkiego typu na świecie". Dodaje, że "sprawa internetu i tzw. dóbr intelektualnych jest jedynie częścią, i to niekoniecznie najważniejszą, zapisów zawartych w tym dokumencie". ACTA ma na celu przedewszystkim zabezpieczenia interesu wielkich korporacji, które walczą od jakiegoś czasu między sobą o prawa patentowe. Przykład? Apple vs. Google (Android) vs. Kodak vs. inni. Te dobra intelektualne to nic innego jak podbijanie ceny za produkty, których koszt produkcji jest kilkukrotnie niższy niż cena detaliczna. Przykład? Apple iPad 2 - na jednym egzemplarzu Apple zarabia 400 dolarów na czysto, koszt produkcji to ok 260, reszta to ich marża. Według Cugowskiego problem mogą mieć jedynie ci konsumenci, którzy do tej pory kupowali chińskie podróbki na bazarach, a teraz by mieć coś z logo Adidasa będą musieli iść do sklepu. Problem będą mieli nie tylko kupujący te chińskie podróbki (których osobiście jestem przeciwnikiem) ale również handlujący nimi, dla których jest to nieraz jedyny dochód rodziny, żeby mieli co do gara włożyć w tym chujowym państwie. A obecne buty Adidasa niczym się nie różnią od tych z bazaru - jakość taka sama. Ja kupuje zawsze orginalne i z powodzeniem musze je wyrzuacać do śmieci po paru miesiącach bo jakością nie różnią się od tych z bazaru. Zresztą drogi Panie "artysto" - owe buty są również "Made in China". Hipokryta nie artysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto ten Cugowski? Nie znam Faceta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ACTA jest dobre dla takich pajaców jak cugowski. Myśli że do końca życia będzie czerpał profity z tego co kiedyś spłodzili. Swoje zarobił, niech tworzy dalej a nie łapy wyciąga bo on kiedyś był gwiazdą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cugowski??? Senatożyna, co gdy był na urzędzie to głosu nie zabierał, a teraz autorytet moralny... Strefa informacji cyfrowej to temat dość delikatny- różnica złodziejstwo a do Ctrl+c Ctrl+v pozostawiam innym. Ale w końcu pogubimy się w przepisach i w tym co wolno a co nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie umiem zrozumiec spolecznej akceptacji dzialan przestepczych! Wszak normalnym jest, ze za prace nalezy sie wynagrodzenie. Chcialbym widziec miny tych wszystkich - anty -. gdyby ktos ich wlasnie okradal! Tak samo jest z prawem autorow i wykonawcow do wynagrodzenia za swoja prace , jak i prawem murarza jest wynagrodzenie za wybudowanie domu! No chyba, ze zgadzamy sie na rozne standardy w postrzeganiu zlodziejstwa! Nie stac mnie na auto, to korzystam z autobusow miejskich, ale nie kradne samochodu sasiada! To jest tak proste, ze dziwie sie wszystkim majacym trudnosci w zrozumieniu zasady wspolzycia spolecznego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slawek misiu malinowy to wymuruj mi prosze dom w internecie. rozumiesz ze internet to zrodlo promocji? odsylam do linku http://technowinki.onet.pl/biznes/piractwo-kto-zarabia-a-kto-na-tym-traci,1,5006748,artykul.html z ONETU. wyobraz sobie taka sytuacje, zamykaja pirackie strony, youtuba, wikipedie, skad ktos kto nigdy nie slyszal cugowskiego, ma nagle o nim uslyszec siedziec i przez 2 dni zmieniac stacje radiowe i czekac na jego piosenke? ACTA zwyklym atrystom nie powiekszy wplywow kasowych. wykonawcy ktorzy maja duzo odtworzen/sciagniec w internecie maja tez multum sprzedanych plyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w rzeszowie sie juz popisal len cugowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki wokalista - rzeszów playback pamiętamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie C. nie zauważył pan nawet, że użył cudzej treści w swoich wypowiedzaich. Aby uniemożliwić rozpowszechnianie nielegalnej treści bez wyroku sądu zajmujemy twój serwer. ACTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej krzysiu uważaj, bo się okaże że śpiewając, oj przepraszam ruszając ustami do playbecka samotny dom będziesz musiał płacić podatek. I pamiętamy też jak płakałeś że masz niską emeryturę. Ale tak to jest, bo jesteś zwykłym oszustem w tej i nie tylko tej kwestii. Znowu w szyciu ci nie wyszło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hołdys i Cugowski to talenty i autorytety,a który bardziej szurnięty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jakby mu wjechali na kompa ile by fimow i muzyki znalezli lewych. u obroncy wlasnosci intelektualnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...