Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jestem tolerancyjny, jak ktoś chce się tak bawić to nie mam nic przeciwko, ale jak ktoś mi zapuka do drzwi i powie cukierek albo psikus to ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... cukierka ode mnie nie dostanie... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a cóż to za nowa tradycja?sztandar ludu zawsze jak widzę nowatorski .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debilizm made in USA trafił na podatny grunt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Zanim zostałem egzorcystą, zastanawiałem się, czy to możliwe, by małe, niewinne dzieci mogły być opętane przez złego ducha. Nie mieściło mi się to jednak w głowie i zepchnąłem to moje pytanie w niepamięć. Problem wrócił gdy już jako egzorcysta spotkałem osobiście małe dziecko, przez które mówił do mnie szatan” – pisał na łamach miesięcznika „Egzorcysta” ks. Michał Olszewski SCJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadaniem naszym jest przekazywanie dzieciom tradycji. 1Listopada zapalic znicz moje dzieci od malego uczę ze trzeba pamietac o dziadkach, pradziadkach duzo opowiadam im o rodzinie.Halloween to szatanska zabawa lepiej nauczcie dzieci modlic sie i chodzic do kosciola...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pamiętać o grobach żółnierzy. Patriotów i bohaterów trzeba czcić, folksdojczów i sprzedawczyków pokazywać palcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKO „Pawiem narodów byłaś i papugą” dalej jesteś... Zakompleksieni rodzice. Przykre...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w szkole nie ma rozsądnych nauczycieli???Co Wy promującej??? wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Polakiem.Myślę glową a nie dynią.Dzień przed uroczystością Wszystkich Świętych można poświęcić na wejście w zadumę i modlitwę za zmarłych. Warto w tym czasie uporządkować groby swoich bliskich, a może również te, o które już nie ma kto zadbać. Może warto wybrać się na najbliżysz cmentarz i zapalić lampkę na grobach żołnieży poległych w obronie naszej Ojczyzny? Tak właśnie chodziło się kiedyś ze szkoły na cmentarze. Dziś za to organizuje się przebieranki i głupie konkursy na struganą dynię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po polsku czyli żal, smutek, melancholia, zaduma, łzy, martyrologia, cierpiętnictwo, boleści, umartwianie się. A może jednak dać się dzieciakom pobawić? Odkąd pamiętam w naszym domu zawsze była wycinana dynia. Jakoś to nie przeszkadzało aby pójść na cmentarz, zapalić znicze, pójść na mszę, dać na wypominki, zapalić lampkę na grobie nieznanego żołnierza (nie żołnierza przeklętego!). Szkoda, że większość myśli zero-jedynkowo na zasadzie "kto nie z nami ten przeciwko nam". Choinka nikomu nie przeszkadza? Przecież to nie jest polski zwyczaj - przyszedł do nas z Niemiec. Jajka wielkanocne są w porządku? Przecież to spuścizna z wierzeń słowiańskich. W także katolickim Meksyku święta te są okazją do radości i zabawy. Radości, że dusza zmarłych jest już w innym, lepszym świecie. Przykre są komentarze o tym jak powinniśmy obchodzić te święta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko się zgadza tylko że amerykańskie dzieci pukają do drzwi domów haloweenowo ozdobionych a nie do każdych Resztę omijają z daleka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed wielkim postem- ostatki, czyli cała Polska imprezuje, przed adwentem - andrzejki, znowu Polska się bawi. Dlaczego by się więc nie bawić przed 1szym listopada? To okres, w którym ludzie szczególnie dbają o zmarłych, a to raczej powinno nam dawać powód do radości, a na refleksję przyjdzie czas, gdy już staniemy nad grobami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech by tylko jakaś "dynia" spróbowała do mnie przyjść - wyrzucę. Tu jest Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy tylko usłyszę "cukierek albo psikus" zasadzę takiego kopa w du... że się szczyl jeden z drugim nauczy szanować tradycje przodków i kraj ojczysty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandar Ludu zawsze był brukowcem, ale tak debilnego artykułu już dawno tu nie było....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cebulaczki polaczki zajmijcie się swoimi sprawami, biegnijcie wycierać posadzkę do kosicioła kolanami, a od normalnych ludzi się odp....lcie. Jeszcze jedno płaćcie za waszą religie z własnej kieszeni. Wieśniacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W związku z tym , czego dotyczą dni : 1 i 2 listopada , serdecznej uwadze polecam wysłuchanie jutrzejszych ROZMÓW NIEDOKOŃCZONYCH , w Radiu Maryja i TV TRWAM . Temat : ŚMIERĆ W KOŚCIELE I DEMOKRACJI . Z cyklu : W KOŚCIELE I DEMOKRACJI były różne tematy : Młodzież , Miłosierdzie , Rodzina , Małżeństwo , Polityka ... A co do artykułu : ja też przegnam dzieciaki krzyczące CUKIEREK ALBO PSIKUS . Czy trzeba bezmyślnie papugować każde dziwactwo z zachodu? Trzeba mądrze wybierać obce zjawiska , które do nas przychodzą . Część popieramy automatycznie , część popieramy po przykrojeniu do naszych warunków , a część odrzucamy z marszu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsiowe zabobony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa i niech czarnych bezkrytycznie wspierają jak wyznawcy PISlamu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...