Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cysterna zjechała z drogi i rozbiła się na barierkach. Kierowca zasnął?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 maja 2016 r. o 11:18 Powrót do artykułu
Czuł przecież że mu się chce spać to po jaką cholerę jedzie dalej tym pociskiem? Po drodze są stacje i parkingi.... nieodpowiedzialny kierowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by wiedział ze sie przewróci to by sobie usiadł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaśnięcie za kierownicą powinno być tak samo karane jak jazda pod wpływem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czuł przecież że mu się chce spać to po jaką cholerę jedzie dalej tym pociskiem? Po drodze są stacje i parkingi.... nieodpowiedzialny kierowca.
Bo na budowie czekają na cement, a tacy co się spóźniają długo nie popracują. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te komentarze pisze jakiś dzieciak albo gryzi piórek z za biurek gdzie ani jeden ani drugi nie mają pojęcia o zyciu i nie wiedzą co to znaczy prawdziwna praca i obowiązek utrzymania rodziny oraz wykształcenia dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Error: PĘDZIŁA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważasz, że jak się ciężko pracuje na żonę i dzieci to można narażać siebie i innych na takie zagrożenie? Ja też jestem kierowcą i po godzinach jazdy za kółkiem według przepisów o czasie pracy kierowców dorabiam, ale nie jako kierowca, też musze utrzymać rodzinę, ale nigdy nie siadam do kabiny, gdy nie jestem wypoczęty. Kiedyś w nocy poczułem jak mi się oczy zamykały, to spałem w kabinie chociaż do domu miałem 3 kilometry! Czy uważasz, że kierowca ma jechać dotąd aż zaśnie za fajerą, zabije siebie i innych użytkowników dróg. Ciekawe co powiedziałaby na to żona i dzieci tego zapracowanego męża i ojca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Te komentarze pisze jakiś dzieciak albo gryzi piórek z za biurek gdzie ani jeden ani drugi nie mają pojęcia o zyciu i nie wiedzą co to znaczy prawdziwna praca i obowiązek utrzymania rodziny oraz wykształcenia dzieci
obowiązek utrzymania rodziny to dopiero by poczuł jakby walnął nie w barierki tylko w osobówkę i wybił ludzi, wtedy by z całą pewnością rodzinę utrzymał... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...